Iratkozz fel hírlevelünkre!

Frontend fejlesztő - Angular - Nemzetközi cég
Budapest

/* Hosszútávú lehetőség - Bérsáv: br. 1 m -1,2 m Ft - Modern környezet */

Nemzetközi céghez keresünk tapasztalt frontend fejlesztőt. A cégnél egyedi, érdekes projekteken dolgozhatsz, modern technológiákkal.

A cég megfelelő szakmai tapasztalat esetén, bruttó 1 - 1,2 milliós bérsávot ajánl.

Az új kolléga feladatai lesznek:
• Részvétel a termékfejlesztési folyamatokban
• Minőségi kódolás
• Szoftvertesztelés
• Agilis módszertan alkalmazása

Kulcs kompetenciák

• Legalább 3-4 év frontend fejlesztői tapasztalat
• Minimum 1 év szakmai tapasztalat Angular fejlesztésben
• HTML5, CSS, JavaScript és Typescript technológiák rutinszerű ismerete
• Agilis módszertan szerinti munkatapasztalat

Előnyt jelent

• Fullstack fejlesztési tapasztalat

Szükséges nyelvtudás

Középfokú angol nyelvtudás, írásban és szóban

Munkavégzés helye

Budapest

Amit a megbízónk kínál

• Bérsáv: Br. 1 m - 1,2 m Ft
• Izgalmas feladatok
• Stabil, hosszútávú lehetőség
• Modern technológiák és jó körülmények
• Összetartó, jó közösség
• Szakmai fejlődési lehetőségek

Szükséges dokumentumok

Szakmai önéletrajz