Iratkozz fel hírlevelünkre!

Tapasztalt frontend fejlesztő - Vue.js - Belváros
Budapest, 9. kerület

/* Gamifikációs platform - Belvárosi iroda - Szakmai fejlődési lehetőség - Innovatív, izgalmas projekt */

Ügyfelünk fő profilja a kutatás+fejlesztés és egyedi alkalmazásfejlesztés. Nagyfokú tapasztalattal rendelkeznek komplex informatikai rendszerek létrehozása terén, kiemelt figyelmet fordítanak a legújabb technológiák megismerésére, és fejlesztési munkáikba való integrálására.

Nemzetközileg támogatott, innovatív projektjük fejlesztéséhez keresünk most új munkatársakat 10 fős csapatukba.

Főbb feladatok:
• saját fejlesztésű, nemzetközi piacra szánt gamifikációs platform frontend fejlesztése
• Vue.js alapú webes alkalmazások fejlesztése
• a fejlesztések tesztelése, dokumentálása
• határidők figyelemmel kísérése, és betartása

Kulcs kompetenciák

• Vue keretrendszer ismerete, vagy Angular2+ tudás
• Minimum 5 év tapasztalat webes rendszerek fejlesztésében
• Stabil HTML, CSS, JS ismeretek

Szükséges "Softskillek":
• Felelős, autonóm munkavégzés
• Konstruktív gondolkodásmód
• Kíváncsiság, tanulás iránti igény

Előnyt jelent

• Felsőfokú végzettség
• Backend fejlesztési tapasztalat (JAVA, .NET, Node.js)
• Tapasztalat IE, Safari böngészőkkel
• Mobil optimalizált weboldalak, reszponzív felületek fejlesztésében szerzett tapasztalat

Szükséges nyelvtudás

Középfokú angol nyelvtudás

Amit a megbízónk kínál

• Családias, ösztönző munkakörnyezet
• Folyamatos szakmai fejlődés támogatása
• Szakmai vizsgák támogatása
• Rugalmas munkaidő törzsidővel (9:30-15:30)
• Esetenkénti Home Office lehetőség
• Kutyatárs az irodában
• Biciklibarát iroda

Szükséges dokumentumok

Szakmai önéletrajz