Iratkozz fel hírlevelünkre!

Senior frontend fejlesztő - Gamifikációs platform
Budapest, 9. kerület

/* Belvárosi iroda - Biciklibarát - Izgalmas projektek - Gamifikáció - Iroda kutya */

Ügyfelünk egy magyar tulajdonú, 15 fő körüli vállalkozás. Fő profiljuk a K+F tartalmú, egyedi alkalmazásfejlesztés, hazai és nemzetközi megrendelők számára.

Elsősorban egy saját fejlesztésű, nemzetközi piacra szánt, nagyvállalatok számára készülő gamifikációs platform frontend fejlesztésére keresnek most új kollégát, egy 3 fős csapatba.

Technológiai Stack:
Java, .NET környezet, SPA megközelítés, Angular, React, Vue, HTML, CSS.
Munkakörnyezet: VS Code, Windows, SVN, Redmine.

• Minimum 5 év webes rendszerek fejlesztésében szerzett tapasztalat
• Stabil HTML, CSS, JS, JQuery alapismeretek
• Vue keretrendszer ismerete, esetleg Angular, vagy React tudás
• Reszponzív felületek, mobil optimalizált weboldalak fejlesztésében szerzett tapasztalat
• Tapasztalatok IE, és Safari böngészőkkel

Szükséges "Softskillek":
• Felelős, autonóm munkavégzés
• Kíváncsiság, tanulás iránti igény
• Konstruktív gondolkodásmód

Előnyt jelent

• Felsőfokú végzettség
• Backend fejlesztési tapasztalat

Szükséges nyelvtudás

Középfokú angol nyelvtudás

Amit a megbízónk kínál

• Családias, ösztönző munkakörnyezet
• Folyamatos szakmai fejlődés
• Szakmai vizsgák támogatása
• Rugalmas munkaidő (törzsidő 9:30-15:30)
• Esetenkénti Home Office
• Kutyatárs az irodában

Szükséges dokumentumok

Magyar nyelvű szakmai önéletrajz