Senior Fullstack fejlesztő - Frontend fókusz - Nagyvolumenű foglalási rendszerek
Budapest, 11. kerület

/* Angliai kiküldetések || Aktív nyelvhasználat || Nagyvolumenű e-commerce platform /*

Partnerünk egy angol vállalat magyarországi telephelyeként működik, a budapesti csapat a mindennapi munka során együtt fejleszt a külföldi kollégákkal. Amit az „anyacégről” tudni érdemes: közel 20 éve van jelen a prémium vendéglátóipari szektorban, Travel és Lifestyle managementtel foglalkoznak, egyre szélesebb termék- és szolgáltatáskínálattal. Szolgáltatásaikat több millió felhasználó veszi igénybe.
Jelenleg a Lifestyle management szolgáltatásuk átalakításán dolgoznak, a projekt kezdeti fázisban van. A bővülő budapesti csapatba keresünk most tapasztalt frontend erős full-stack fejlesztő kollégát.

Vállalkozók jelentkezését is várjuk!

Feladatok:
• Programozás Angularban, és esetenként C#-ban
• Kód refaktorálás
• CI/CD alapú végtermék létrehozása
• Szoftver tesztelés (BDD/TDD)
• Minőségi kódolás, automatizálás
• Agilis módszertan alkalmazása

• Legalább 3-4 év full-stack (Angular, C#) fejlesztői tapasztalat
• Tapasztalat nagy volumenű tranzakciókat kezelő rendszerekkel
• Jól működő, többszálú programozásban, elosztott rendszerekben szerzett tapasztalat
• Rendszertervezői minták ismerete
• Agilis módszertan tapasztalat

A cég által használt technológiák ismerete:
Frontend:
• Angular 7+ (Angular CLI)
• JavaScript, Typescript
• HTML 5, CSS 3
• RxJS Observables
• Bootstrap 4
• Unit Testing (Mocha)

Backend:
• C#
• .Net Core 2.2+, Framework 4.6+
• Visual Studio, Visual Studio Code
• Relational Database planning techniques, SQL, EF/ EF Core
• XML / JSON
• OO principles
• Design patterns, SOLID principles
• Parallel / Async principles, techniques
• Git
• AWS

Előnyt jelent

• Az alábbi technológiák ismerete:
• Microservice alapú architektúrák, elosztott rendszerek
• Cloud computing
• AWS Lambda, AWS RDS
• Docker
• Kubernetes
• Online utazási, E-Commerce, és pénzügyi szolgáltatások ismerete

Szükséges nyelvtudás

Erős angol nyelvtudás, írásban és szóban egyaránt

Amit a megbízónk kínál

• Kiemelkedő szakmai fejlődési lehetőség
• Könnyen, megközelíthető, új, impozáns iroda
• Fiatalos, jó hangulatú, professzionális csapat
• Cafeteria csomag
• Egészségpénztári tagság
• BKV bérlet, fitness bérlet
• Igény esetén heti 1 home office nap
• Csapatépítők, közös reggelik

A kiválasztás menete:
1. Szakmai interjú
2. Ajánlatadás

Szükséges dokumentumok

Angol szakmai önéletrajz