Iratkozz fel hírlevelünkre!

Senior TypeScript/JavaScript fejlesztő
Budapest, 11. kerület

/* Barátságos csapat || Fejlődési lehetőség || Kihívást jelentő feladatok || Alkalmanként Home Office || Agilis csapat */

Fontos számodra a minőségi munka? Szívesen dolgoznál egy stabil, 60 fős, startup jellegű vállalatnál?

Ügyfelünk közel 20 éves fennállása óta a legnagyobb informatikai gyártókkal alakított ki partneri kapcsolatot.
Fiatalos és barátságos fejlesztő csapatukba elsősorban Microsoft SharePoint platformra épülő megoldásaik tervezéséhez és kialakításához keresünk most Senior TypeScript/JavaScript fejlesztőt.

Feladataid lesznek:
• Napi kapcsolattartás a dunaújvárosi irodával, heti két alkalommal személyesen, a helyszínen,
• Szakmai támogatás, best practice-ek átadása mind a budapesti, mind a dunaújvárosi csapat számára
• Code review-kon való aktív részvétel
• Magas kódminőség biztosítása
• Részvétel felhasználói felületek tervezésében, kialakításában
• Részvétel frontend és backend oldali üzleti logika tervezésében, implementálásában
• Részvétel SharePoint komponensek és adatstruktúra kialakításában
• Esetenként dokumentációk készítése
• Tesztelés, hibajavítás

Kulcs kompetenciák

• Felsőfokú szakirányú végzettség
• Legalább 4-5 év aktív objektum orientált fejlesztői tapasztalat (lehetőleg Microsoft stacken)
• Logikus, rendszerszemléletű, kritikus gondolkodás

Szükséges Soft Skillek:
• Csapatjátékosnak valld magad
• Jó kommunikációs képesség
• Számodra is fontos egy igényes és korszerű termék megalkotása
• A folyamatos fejlődés és a legfrissebb technológiák ismerete ösztönzően hat Rád
• Szívesen megosztod a tudásod

Előnyt jelent

• SharePoint (Online, On-premises) ismerete
• SPFx ismerete
• TypeScript ismerete
• Azure Functions ismerete
• Node.js ismerete
• Webpack ismerete
• React ismerete
• Objektum-orientált szemlélet, tervezési minták ismerete
• Tapasztalat objektum-orientált fejlesztésben típusos nyelven (pl.: Java, C#)
• Microsoft Visual Studio Code ismerete
• RESTful szolgáltatások ismerete
• Verziókezelő rendszerek ismerete (TFS, Git)

Szükséges nyelvtudás

Szakmai angol nyelvtudás

Amit a megbízónk kínál

• Fiatal, agilis csapat, barátságos, nyitott környezet
• Szakmai igényesség, motivált, lelkes, egymást támogató kollégák
• Rugalmas munkaidő
• Alkalmi home-office lehetősége
• Részvétel felhő alapú fejlesztési projektekben (Office 365/SharePoint Online)
• A legújabb technológiák használata, trendek követése
• Folyamatos fejlődési lehetőség, oktatások
• Családbarát munkahely

Szükséges dokumentumok

Szakmai önéletrajz