Iratkozz fel hírlevelünkre!

Tapasztalt Typescript / Javascript fejlesztő - Dunaújváros
Dunaújváros

/* Barátságos csapat || Fejlődési lehetőség || Alkalmankénti Home Office || Kihívást jelentő feladatok || Alkalmazott vagy vállalkozó */

Szeretnél egy fiatalos és barátságos fejlesztői csapat része lenni?
Szívesen dolgoznál egy stabil, 60 fős, startup jellegű vállalatnál?

Ügyfelünk közel 20 éves fenállása óta a legnagyobb informatikai gyártókkal alakított ki partneri kapcsolatot.
Ha számodra is fontos a minőségi munka és a lehető legkiválóbb termékek és szolgáltatások nyújtása, légy csapatuk része TypeScript / JavaScript fejlesztőként!

Feladatok:
• Felhasználói felületek megtervezése és kialakítása
• Microsoft SharePoint (online és on-premises) platformra épülő megoldások tervezése és kialakítása
• Budapesti irodával való kapcsolattartás
• Üzleti logika tervezés és implementálás frotend és backent oldalról
• Adatstruktúra kialakítása
• Dokumentálás
• Tesztelés, hibajavítás

• Legalább 2-4 év TypeScript / JavaScript fejlesztői tapasztalat
• HTML / HTML5 és CSS naprakész ismerete
• JQuery, AJAX ismeretek

Előnyt jelent

• Felsőfokú szakirányú végzettség
• React, Node.js, Typescript ismerete
• SharePoint (Online, On-premises) ismerete
• SPFx tudás
• Azure Functions ismeret
• Webpack ismerete
• Objektum-orientált programozási ismeretek (Java, C#)
• Microsoft Visual Studio Code ismerete
• RESTful szolgáltatások ismerete
• Verziókezelő rendszerek ismerete (TFS, Git)

Szükséges softskillek:
• Logikus gondolkozás, önálló munkavégzés
• Fejlődésvágy, szívesen tanulsz új technológiákat
• Jó rendszerszemlélet

Szükséges nyelvtudás

Szakmai angol nyelvtudás

Munkavégzés helye

Dunaújváros

Amit a megbízónk kínál

• Fiatal kollégák, agilis csapat
• Szakmai igényesség, lelkes, segítőkész munkatársak
• Rugalmas munkaidő
• Versenyképes jövedelem
• Alkalmi home office lehetőség
• Részvétel felhő alapú fejlesztési projektekben (Office 365/SharePoint Online)
• A legmodernebb technológiák használata
• Folyamatos fejlődési lehetőség, oktatások

Szükséges dokumentumok

Szakmai önéletrajz