Backend Fejlesztő - Node.js - Tárgyalóképes angol- Teljes távmunka - Amerikai ügyfél
Távmunka - San Fransisco

/* Home Office || Rugalmas munkaidő || Amerikai utazási lehetőség || Vállalkozók számára nyitott lehetőség || Agilis munkakörnyezet /*

Ügyfelünk egy 30 fős startup cég, San Franciscóból, üzleti utazóknak kínálnak prémium rövid távú szállásokat apartman komplexumokban. Teljesen online működés jellemzi, nincs hagyományos recepció, mint egy hotelben, a vendégek online foglalnak és jelentkeznek be. A lakások okos eszközökkel vannak felszerelve, amik a check-int (smartlock, smart buzzer stb.), ill. a monitorozást (noise sensor, smoke sensor) teszik lehetővé.
A cég jelenleg folyamatosan növekszik. A Scrum szerint dolgozó tech team jelenleg 4 fős, 3 remote magyar és egy helyi amerikai fejlesztővel, hozzájuk csatlakozna a backend (Node.js) vagy fullstack (Node.js + Vue.js) fejlesztésben jártas új kolléga.

Feladatok:
• 4 fős fejlesztői team tagjaként egy Property Management System fejlesztése
• Egyéb kisebb webalkalmazok fejlesztése

Kulcs kompetenciák

• Minimum 2 év Javascript, Node.js, Mongo tapasztalat
• Minimum 2 év fejlesztési tapasztalat
• SQL, serverless, GIT ismerete

Előnyt jelent

• AWS technológiák ismerete (AWS Lambda, AWS SQS, AWS SNS)

Szükséges "softskill":
• Jó kommunikációs készség, kiváló angol (mind szóbeli mind írásban)

Szükséges nyelvtudás

Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Amit a megbízónk kínál

• Rugalmas munkaidő
• Agilis munkakörnyezet
• Folyamatos előrelépési lehetőség
• Konferenciák, továbbképzések támogatása
• Amerikai utazás esetén szálláslehetőség a cég apartmanjaiban 90%-os kedvezménnyel
• Évi egyszeri jutalomút San Franciscóba

Ügyfelünk kiválasztási folyamata három körből áll:
1. kör: általános beszélgetés
2. kör: angol nyelvű szakmai interjú + házi feladat
3. kör: interjú a cég első számú vezetőjével

Ügyfelünk kiválasztási folyamatára tanácsadóink segítenek felkészülni egy interjú keretein belül.

Szükséges dokumentumok

Szakmai önéletrajz (+ referencia programkód)