Frontend fejlesztő - Családbarát környezet - Friss technológiák
Budapest 10. kerület - közvetlenül a metró mellett + parkolási lehetőség
Sajnos ezt a pozíciót már betöltötték, kérlek nézz körül az aktuális állásajánlatok között.

/* Alkalmazott || Teljes állás || Családbarát munkakörnyezet */

Olyan helyet keresel, ami könnyen megközelíthető autóval vagy tömegközlekedéssel? Biciklizni szoktál? Az összetartó csapat mellett a szakmai fejlődés is fontos Neked? Könnyebb lenne, ha a új munkahelyed közelében járhatna kisgyermeked bölcsödébe, és a munkáltatód hozzáállása is családbarát lenne? Akkor miután elolvastad a cégismertetőt, a feladatokat, a szükséges kompetenciákat, és magadra ismertél, ne hagyd ki az "Amit a megbízónk kínál" részt!

A cégről:
Ügyfelünk főleg külföldi idegenforgalmi, turisztikai cégeknek és légitársaságoknak készít e-kereskedelmi alkalmazásokat a legmodernebb technológiák használatával.

Folyamatosan kapnak új projekteket, ezért szeretnék most budapesti frontendes csapatukat egy új fejlesztővel bővíteni, aki jelenleg egy e-commerce alkalmazás fejlesztésébe kapcsolódna be.

Feladatok:
• Wes alapú e-commerce alkalmazás fejlesztése (layouttól a funckiókig).
• Igényes, esztétikus, felhasználó barát oldalak készítése a lehető legjobb megoldásokkal.
• A lehető legjobb felhasználói élmény biztosítása.

Kulcs kompetenciák

• UI-elvek ismerete
• 3-5 év frontend fejlesztői tapasztalat - HTML5, CSS és Illustrator
• JavaScript és különböző web API-k ismerete
• HTTP és REST ismerete
• Tapasztalat reszponzív webdesign készítésében
• Legalább egy backend nyelv ismerete

Az ideális jelölt:
• Jó kommunikációs képességekkel rendelkezik.
• Igényesen végzi a munkáját, és elkötelezett iránta.
• Lelkes, fejlődni vágyó, és mindig a megfelelő megoldásokat keresi.
• Szem előtt tartja a felhasználó érdekeit.

• Releváns területen szerzett egyetemi vagy főiskolai diploma
• Idegenforgalmi projektekben szerzett tapasztalat
• Tapasztalat nagy látogatottságú oldalak kezelésében
• Tapasztalat Typescript, CSS (Sass), Jira, automatizált böngésző, unit teszt, C#/.net, Chai, Mocha, ES6, SPA, és GIT használatában

Szükséges nyelvtudás

középfokú angol tudás (olvasás-írás)

Amit a megbízónk kínál

• Családbarát munkakörnyezet és hozzáállás
• Rugalmas munkaidő, szükség esetén Home Office lehetőség
• Az irodaházban bölcsöde működik.
• A kategóriás irodaház, meleg konyhás étteremmel
• Támogatott szakmai képzések
• Könnyű megközelítés: közeli metró állomás, kedvezményes parkolási lehetőség (irodából rálátni a parkolóra)
• Céges rendezvények csapatépítők, havi egyszeri nagy céges reggeli
• Összetartó, jó hangulatú csapat
• Munkavállalói részvény vásárlási lehetőség
• Bicklibarát iroda: tároló + tusolási lehetőség
• Stabil hátterű munkáltató, alacsony fluktuáció.

Ügyfelünk kiválasztási folyamata kifejezetten gyors: 1 interjút általában ajánlatadás követ.

Szükséges dokumentumok

Szakmai önéletrajz