Tapasztalt Fullstack Fejlesztő - C# & Angular - Szállásfoglaló Platform
Budapest, 11. kerület

/* Alkalmazott & vállalkozó || Kiküldetés || folyékony angol /*

Ügyfelünk egy angol vállalat magyarországi telephelyeként működik. A budapesti csapat a mindennapi munka során együtt fejleszt angol és spanyol kollégákkal. A jelenleg 3 fejlesztőből és 2 tesztelőből álló csapatot szeretnék most bővíteni.

Amit az „anyacégről” tudni érdemes: a szállodaipar meghatározó szereplője, világszerte 20 000 ügyféllel, melyek legtöbbje nagy utazásszervező vagy online foglalási rendszert működtető cégek, és melyek nagy része API-on keresztül kapcsolódik a cég saját foglalási platformjához. Naponta 80 millió keresést és több, mint 4000 foglalást kezel a rendszer, és ez az igény folyamatosan nő.

Feladatok:
• Programozás C#-ban és Angularban, kód refaktorálás
• Utazással kapcsolatos honlapok keresési funkcióját felhasználóbaráttá tenni annak érdekében, hogy a keresés hatékonyabb legyen.
• Későbbiekben az üzleti feltételeknek megfelelően kell változtatni a már kialakított platformot.
• CI/CD alapú végtermék létrehozása
• Szoftver tesztelés (BDD és TDD használatával)
• Minőségi kódolás, automatizálás
• Agilis módszertan alkalmazása

Kulcs kompetenciák

• Legalább 3 év C# fejlesztői tapasztalat
• Erős JavaScript tudás
• Angular fejlesztésben szerzett tapasztalat
• Tapasztalat nagy volumenű tranzakciókat kezelő rendszerekkel
• Jól működő, többszálú programozásban, elosztott rendszerekben szerzett tapasztalat
• Rendszertervezői minták ismerete
• Tapasztalat agilis módszertannal dolgozó környezetben

Az alábbi technológiák közül minél több ismerete:
• .Net 4.6 vagy .Net Core
• Bitbucket, Git, SVN, Mercurial verziókban való jártasság
• Microsoft SQL Szerver
• VisualStudio
• Message-oriented Middleware (RabbitMQ/ Kafka / TIBCO / MSMQ)
• SQL és TSQL Query
• XML / JSON
• CI és BDD/TDD set up
• Unit tesztelés (Mocha)
• End-to-end tesztelés (Protractor)

• Online utaztatási, E-Commerce, pénzügyi szolgáltatások ismerete

Az alábbiak közül minél több technológia ismerete:
• Angular 4/5
• Typescript
• RxJS Observable
• Redux, Redux Observable (Epics)
• Bootstrap 4
• Gulp
• Kubernetes, Docker
• ProtocolBuffers
• HTTP alapú RESTful alkalmazások
• Integráció nem-.NET rendszerrel (pl: Java)
• SQL Server 2008+ és adatbázis tervezésben szerzett tapasztalat
• Apache Cassandra / Spark / Storm
• ElasticSearch
• MongoDB
• CLR alapjai

Szükséges nyelvtudás

Erős angol tudás, szóbán és írásban is elvárt

Amit a megbízónk kínál

• Kiemelt bérezés
• Könnyen, megközelíthető, új, impozáns iroda
• Fiatalos, jó hangulatú és rugalmas, de professzionális csapat
• Cafeteria
• Egészségpénztári tagság
• BKV bérlet, fitness bérlet
• Igény esetén heti 1 home office nap (próbaidő lejárta után)
• Csapatépítők, közös reggelik
• Munkaidő 08:30-17:00 között

A kiválasztás menete:
1. Szakmai interjú
2. Ajánlatadás

Angol szakmai önéletrajz, melyben a jelölt kifejti eddigi projekt tapasztalatait.