Iratkozz fel hírlevelünkre!

Junior/standard Frontend fejlesztő - Online marketing
IX. kerület

/* Tanulási lehetőség || Alkalmazott || Izgalmas feladatok || Inspiráló startup környezet és kultúra */

A cégről:
Amerikai központú, a fejlesztést hazánkban végző innovatív startup vállalkozás. Elsődleges termékük egy e-mail marketing automatizáló platform, AI megoldásokkal.

Feladatok:
• Webalkalmazás fejlesztése, továbbfejlesztése, hibajavítása (HTML5 és CSS3)
• Javascript modulok fejlesztése AI-t használó e-mail marketing platformra
• Új Javascript keretrendszerre való áttérés saját keretrendszerről

Kulcs kompetenciák

• 1,5-2 éves Javascript fejlesztésben szerzett tapasztalat
• Az alábbiak bármelyikében való jártasság:
SCSS, SASS, TypeScript, React, Angular, Vue.js,
• Magabiztos HTML5 + CSS tudás
• Tapasztalat Agilis fejlesztési módszertanban
• Git ismerete
• Böngészőfejlesztő eszközök használatában szerzett jártasság

Előnyt jelent

• Backend oldali ismeretek: PHP, SQL, Java, MQ, Linux, Zend

Szükséges nyelvtudás

Erős angol szóban és írásban

Munkavégzés helye

IX. kerület

Amit a megbízónk kínál

• Izgalmas feladatok
• Több mint 10 országban piacvezető termék fejlesztése
• Mentorálás és coaching cégen belül
• Egyéni és karrierfejlődés támogatása
• Magasfokú belső áttekinthetőség
• Stabil pénzügyi háttér

Kiválasztási folyamat:
1. Online teszt
2. Személyes interjú
3. Ajánlatadás

Szükséges dokumentumok

Szakmai önéletrajz