Iratkozz fel hírlevelünkre!

Kövess minket!

Van JavaScript tapasztalatod és Dunaújvárosban keresel munkát? Érdekel a Sharepoint fejlesztés? Olvass tovább!
Dunaújváros

Tudtad, hogy a 2016-os SharePoint fejlesztése frontend orientált lett? Még JavaScript tapasztalattal is rendelkezel? Remek hírünk van!

Bővülő ügyfelünk új dunaújvárosi telephelyére keres új kollégát!

A cégről:
Ügyfelünk 21 éve innovatív szereplője a hazai informatikai piacnak.Jelenleg Budapesten és Kaposváron van kialakított telephelyük. Kezdetben főleg hardverek és szoftverek kereskedelmével foglalkozott, a piac kihívásainak megfelelően folyamatosan növeli portfólióját szolgáltatás és fejlesztés irányba, és évről évre növeli bevételét és csapatát. Légy Te is a bővülő, jelenleg 60 fős csapat része, mint az új Sharepoint fejlesztő kolléga!

Az új kollégáknak ügyfelünk fejlesztőcsapatának tagjaként Microsoft SharePoint (Online és On-premises) platformra épülő megoldásaink kialakításában kell részt venniük.
Feladatok:
• Felhasználói felületek kialakítása, testreszabása, (tervezése)
• Kliens oldali üzleti logika tervezése, implementálása
• SharePoint komponensek és adatstruktúra kialakítása
• Tesztelés, hibajavítás
• (Dokumentációk készítése)

Szükséges Softskillek:
• Logikus, elemző gondolkodás
• Önálló munkavégzés képessége
• Elkötelezettség az elkészített megoldás igényessége iránt
• Hajlandóság a legfrissebb technológiák, ismeretek elsajátítására

Kulcs kompetenciák

• Felsőfokú szakirányú végzettség
• HTML/HTML5, CSS ismeretek
• Standard szinten legalább 2 év JavaScript fejlesztői tapasztalat
• Junior szinten legalább 1 év JavaScript fejlesztői tapasztalat. Betanítás adott!
• JQuery, AJAX ismeretek

• JavaScript keretrendszerek ismerete (AngularJS, Angular, Vue.js)
• Objektum-orientált szemlélet
• Tapasztalat objektum-orientált fejlesztésben C# nyelven
• Microsoft Visual Studio ismerete
• TypeScript ismerete
• RESTful szolgáltatások ismerete
• Verziókezelő rendszerek ismerete (TFS, Git)

Szükséges nyelvtudás

Angol szakmai nyelvtudás

Munkavégzés helye

Dunaújváros

• Személyes illetve Skype betanítás a cég SharePoint gurujától
• Fiatal, agilis csapat
• Rugalmas munkaidő
• Versenyképes jövedelem
• Alkalmi home-office lehetősége
• Részvétel felhő alapú fejlesztési projektekben (Office 365/SharePoint Online)
• A legújabb technológiák használata, trendek követése
• Folyamatos fejlődési lehetőség, oktatások

Szükséges dokumentumok

szakmai önéletrajz