Iratkozz fel hírlevelünkre!

Kövess minket!

Pályakezdő/junior JS fejlesztőt keresünk egy igazán nemes feladatra!
Pályakezdő/junior  JS fejlesztőt keresünk egy igazán nemes feladatra!
Budaörs

Tudtad, hogy a JavaScripttel hozzájárulhatsz a daganatos betegek gyógyításához? Onkológiai eszközök fejlesztésére keresünk Téged!

Feladat:
• Orvosi műszerekhez user interface fejlesztése
• Application Lifecycle Management szoftver fejlesztése
• Kód analízis és optimalizálás
• Minőségirányítási rendszer szerinti
• Dokumentáció:
- modul- és rendszerkövetelmények specifikálása
- Szoftverfunkciók analizálása, tervezése
- Tesztelési és validálási protokollok készítése

Szükséges "Softskillek":
• Rugalmasság és felelősségvállalás képessége
• Kezdeményezőkészség, kreatív gondolkodásmód
• Önálló problémafeltárás és -megoldás képessége
• Megbízhatóság

Kulcs kompetenciák

• 0-2 év releváns tapasztalat
• JavaScript programozási nyelv ismerete
• NodeJS ismerete
• HTML, CSS alapok ismerete
• SQL alapok

Előnyt jelent

Fullstack developer:
• Kliens- és szerveroldali technológiák ismerete
• Adatbázis tervezési gyakorlat, mély SQL ismeretek
• UI, UX tapasztalat
• Gyakorlat teszt automatizálásban
• Verziókövetési ismeretek

Szükséges nyelvtudás

szakmai angol nyelvtudás írásban

Munkavégzés helye

Budaörs

Amit a megbízónk kínál

• Hosszú távú munkalehetőség
• Versenyképes kereset
• Modern munkakörnyezet
• Rugalmas munkaidő
• Rendszeres képzések
• Utazási támogatás

szakmai önéletrajz, jelentkező által készített tetszőleges forrásfájl projektből