Iratkozz fel hírlevelünkre!

Kövess minket!

Frontend fejlesztői állás vár betöltésre! Részletekért olvass tovább!
Budapest, 13. kerület

A frontend fejlesztés a múzsád? Kiismered magad a Javascript és a HTML világában?
Szeretnél egy szuper csapat tagja lenni? Akkor jelentkezz most!

A cégről:
Partnerünk elsődleges erőssége egyedi, közszolgálati környezetben, közepes és nagy (akár országos) informatikai rendszerek fejlesztése, üzemeltetése és szervizelése.

Feladatok:
• Webalkalmazás felületek tervezése
• Frontend oldali JavaScript fejlesztés
• End-to-end tesztek írása
• Teszt automatizálás (CI, Jenkins)
• Kapcsolattartás a fejlesztőkkel és munkatársakkal

Szükséges softskill:
• Jó kommunikációs készség
• Gyors, dinamikus munkavégzés
• Csapatmunkában hatékonyan dolgozó személyiség

Kulcs kompetenciák

• Szakirányú középfokú végzettség
• 2-5 év JavaScript tapasztalat
• Webes technológiai alapismeretek: ES6, HTML5, CSS, JSON
• Webes fejlesztő eszközök ismerete: NodeJS, npm, Chrome DevTools
• Webes keretrendszerek ismerete: Twitter Bootstrap, VueJs
• Érdeklődés/Nyitottság modern (HTML5) technológiák iránt
• GIT ismerete

Előnyt jelent

• Felsőfokú IT végzettség
• Tapasztalat JavaScript könyvtárak használatában (jQuery, ExtJs, stb..)
• Tapasztalat szerver oldali JavaScript-ben (Node.js)
• Jártasság frontend oldali build-ben (Node.js, NPM, Gulp, Bower)
• AngularJS/ReactJS ismerete
• TypeScript ismerete
• NightwatchJS, Atom Editor, mocha ismerete
• REST API fejlesztési tapasztalatok
• UML ismeret
• Agilis, LEAN módszerek ismerete
• Docker ismeretek
• Linux alapismeretek, használat

Szükséges nyelvtudás

Középfokú angol nyelvtudás írásban és szóban

Amit a megbízónk kínál

• Alkalmazotti státusz
• Változatos, sokrétű feladatok
• Szakmai fejlődési lehetősége
• Megoldás-orientált légkör

Szükséges dokumentumok

Szakmai önéletrajz