Iratkozz fel hírlevelünkre!

Kövess minket!

Junior és Senior Typescript Game Developert keresünk egy kiváló csapatba! Ha az online szerencsejátékokban nem csak a rosszat látod, hanem a komoly fejlesztői munkát is, akkor bátran olvass tovább!
Budapest, V. kerület

Ha szeretnéd, hogy a jövő generációja az általad fejlesztett játékokkal kapcsolódjon ki, ne habozz a jelentkezéssel!

Amit a cégről tudni érdemes:
Online kaszinójátékokat fejlesztenek. Budapesti irodájukban 30 fős csapat dolgozik frontend területen. Egyszerre több játékot is készítenek, mobilra is! Svédországban és Máltán is van irodájuk, ahol a kollégák backend fejlesztéssel foglalkoznak.

Vállalkozók, illetve végzés közelében lévők jelentkezését is várjuk! Végzős hallgatók számára megengedett a heti minimum 30 órás munkaidő.

A kiválasztás folyamata:
• Egy izgalmas házi feladat
• Személyes interjú

A feladatok:
• Szoros együttműködés a többi fejlesztővel, a játéktervezőkkel a grafikusokkal, az animátorokkal és a QA csapattal
• Magas minőségű kód írása
• Játék fejlesztés HTML5 környezetben: igényfelmérés, működési és technikai leírás és kivitelezés
• A kód minőségének biztosítása, a lefektetett konvenciók betartása
• A szoftver életciklusának követése a tervezéstől a karbantartásig
• Dokumentációk elkészítése

Akik várják leendő fiatalos kollégájukat egy szuper Scrum csapatba: frontend fejlesztők, grafikusok, tesztelők, és egy motiváló projektmenedzser.

Szükséges Softskill:
• Motiváltság, tanulási vágy
• Erős analitikus készség, minőség iránti maximális elkötelezettség
• Csapatszellem

• Műszaki területen szerzett MSc/BSc diploma (vagy egyenértékű, hasonló területen szerzett tapasztalat)
• Javascript, Typescript, Flash haladó ismerete
• Erős OOP ismeretek
• Adobe Flash/ Animate szoftver felhasználói szintű ismerete
• Elosztott verziókezelő rendszerek használatában szerzett tapasztalat

Előnyt jelent

• Játékfejlesztésben szerzett tapasztalat
• Mobil környezetben szerzett fejlesztési tapasztalat
• Automatizált tesztelési környezetek alapfokú ismerete
• ActionScript 3, Node.js, Python alapfokú ismerete

Szükséges nyelvtudás

Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban

Amit a megbízónk kínál

• Rugalmas munkaidő (törzsidő fél 9-16 óra között)
• A kategóriás irodaház, mely épp most szépül, bővül
• Open office, kreatív szobával
• All you can move sportkártya, mely több létesítményben felhasználható
• Képzések, új technológiákkal való megismerkedés

Szükséges dokumentumok

Fényképes szakmai önéletrajz