Iratkozz fel hírlevelünkre!

Kövess minket!

Senior JavaEE (full-stack) fejlesztőt keresünk repülőszimulációs szoftver fejlesztéséhez!
Budapest, 11. kerület

Repülésszimulációval foglalkozó, piacvezető, multinacionális cég java fejlesztői munkatársat keres budapesti irodájába.

Feladatok páros programozásban:
• Java alapú egyedi üzleti szoftver fejlesztése 6-8 fős scrum csapatban repülőgépszimulátorokhoz
• UI design, Back-end és adatbáziskezelés

• Több éves Java EE (elsősorban web-profile) környezetben szerzett tapasztalat
• Frontend fejlesztésben szerzett tapasztalat, elsősorban AngularJS
• Webes technológiák magas szintű ismerete (REST, HTML5, CSS, Javascript)
• Alkalmazásszerverek működésének ismerete
• Jó problémamegoldó képesség és kreatív gondolkodás
• Eredményorientáltság és nyitottság a folyamatos fejlődésre
• Képesség szisztematikus munkavégzésre csapatban
• Hajlandóság külföldi kiküldetésre évente 2-3 alkalommal maximum 1-2 hétig.
• Service Oriented Architecture szemlélet
• Rich Internet Application keretrendszerek ismerete, fejlesztési tapasztalat
• Jól struktúrált igényes kód írása (clean code) és annak tesztelése
• Git, SVN verziókezelők ismerete

Előnyt jelent

• Apache/Tomcat alkalmazásszerverekkel szerzett tapasztalat
• Jenkins, Maven, Hibarnate rendszerekkel szerzett tapasztalat
• PostgreSQL (Oracle) adatbázissal és SQL nyelvvel kapcsolatos
ismeretek
• BIRT rendszerek ismerete
• Responsive WebDesign ismerete

Szükséges nyelvtudás

Angol nyelvtudás, erős középfok

Amit a megbízónk kínál

• Architect karrierútvonal biztosítása
• zöldövezeti irodaház, kilátás a városra,
• vonzó fizetés, érdekes feladatok,
• fiatal, barátságos társaság
• külföldi tapasztalatszerzési lehetőség

Szükséges dokumentumok

Fényképes szakmai önéletrajz