Tapasztalt Java fejlesztő - Spring - senioroknak tervezési feladatok!
remote vagy Veszprém

/*Rugalmasság - remote munkavégzés - Java Spring - Ipar4.0*/

Ügyfelünk a legkorszerűbb technológiákat felhasználva fejleszt üzemeltetés támogató és KKV vállalatirányítási, gyártásirányítási szoftvereket. Dobozos szoftvereinket folyamatosan fejlődő KKV-k és multik egyaránt örömmel használják game changer gondolkodásmódunk és fejlett ipari digitalizációs illesztéseink miatt. Számunkra a felhasználóbarátság és az ipar 4.0 a mindennapjaink része. A szoftverfejlesztők nálunk nem ügyfelekkel járnak találkozókra, hanem fejlesztenek. Ezt a feladatot az üzleti elemzők végzik. Mégis bármelyik szoftverünket megnézhetik élő használat közben.

Feladatok:
• szoftvertermékek tervezésében való részvétel;
• keretrendszer továbbfejlesztése;
• szoftverfejlesztésben való részvétel;
• javaslattétel fejlesztői környezet fejlesztésére;
• műszaki megvalósíthatóság vizsgálata és időigény-becslés elvégzése;
• code review-ban való részvétel;
• seniorként a többi fejlesztő támogatása, konzultáció, más seniorokkal együttműködés.

Amit használni fogsz:
Java 8+; Spring Framework; Spring Boot; JPA-Hibernate ; Maven; Git; IntelliJ Idea; Vaadin; PostgreSQL; Android; Jenkins; Upsource; Bitbucket

Vállalkozók is jelentkezhetnek!

Kulcs kompetenciák

• Java fejlesztői tapasztalat (legalább 3 év);
• adatbáziskezelő rendszerekben szerzett tapasztalat;
• objektum-orientált tervezési tapasztalat;
• verziókezelő rendszer ismeretek (GIT előny);
• JPA tapasztalat (Hibernate előny);
• Play és/vagy Spring Framework ismerete;

Előnyt jelent

• felsőfokú informatikai / műszaki végzettség
• Vaadin ismeretek;
• Industrial IoT tapasztalat;
• Jira és Confluence tapasztalat

Szükséges nyelvtudás

Angol középfok írásban (munkavégzéshez nem releváns)

Amit a megbízónk kínál

• remote munkavégzés vagy veszprémi munkavégzés
• jó csapat, Scrum módszertan
• szükséges képzések térítése
• bejárás támogatása

Szükséges dokumentumok

Szakmai önéletrajz