Senior JavaEE fejlesztő - Nemzetközi cégcsoport - Jelentős karitatív tevékenység - Fenntarthatóság
13. kerület, a Westendnél

/* Változatos technológiák - JEE és Spring - Befogadó légkör - Iroda a Westendnél - Heti két nap home office hosszútávon */

Partnerünk a hazai és nemzetközi IT piacon elismert, nagy múltú, magyar tulajdonú cég.
A vállalatnak két külföldi leányvállalata van Európában. 30 éves múlttal rendelkező, nemzetközi cégcsoport tagjaként mára több mint 100 fővel rendelkeznek.

Szívesen csatlakoznál egy összeszokott és barátságos csapathoz? Szeretsz kódolni?

Hosszú távra tervezel egy stabil cégnél, akiknek ráadásul szívügyük a fenntarthatóság és számos jótékonysági akcíóban részt vesznek?

Ha a fentiekre igen a válaszod, jelentkezz, hogy te is a csapatuk tagja legyél!

Feladatok:

• Java és JavaEE fejlesztési projektekben való részvétel
• Tervezési és fejlesztési feladatok
• Agilis szoftverfejlesztői csapatmunkában való részvétel (Scrum)
• Tesztelések, dokumentációk készítése
• Alkalmazások és felhasználói folyamatok definiálása és azon technológiai hátterének kezelése, software termékek testreszabása
• Ügyfelekkel és partnerekkel való együttműködés
• Határidők figyelemmel kísérése és betartása

• Minimum 4-5 év releváns fejlesztői tapasztalat, JEE környezetben
• Informatikai végzettség

Szükséges softskillek:
• Kiváló kommunikációs készség
• Rugalmas hozzáállás
• Tanulási vágy, nyitottság új folyamatok és termékek megismerésére
• Pontosság, preczizitás
• Igényes munkavégzés

Előnyt jelent

Az alábbi területek valamelyikének ismerete:

• Integrációs framework: Apache Camel, Spring
• Alkalmazás szerverek: GlassFish, WebLogic
• Adatbázisok: MySQL, PostgreSQL, Oracle
• Teszteszközök: SoapUI, JUnit, Arquillian
• Fejlesztőkörnyezetek: Eclipse, IntelliJ
• Docker, DevOps tapasztalat
• Egyéb: Git, Subversion, Maven, JIRA, Jenkins, GitLab, LDAP

Szükséges nyelvtudás

Angol nyelvű szakmai anyagok megértése

Amit a megbízónk kínál

• Stabil hátterű cég
• A jelenlegi vírushelyzetből fakadó kockázati tényezők minimalizálása (pl. otthoni munkavégzés, tesztek, fertőtlenítő csomagok)
• Változatos, egyedi projektek
• Céges eszközök biztosítása (laptop, telefon, egyéb eszközök)
• Home office lehetőség hosszútávon is
• Jól megközelíthető iroda a belvárosban
• Az agglomerációból utazó munkatársak bejárásának támogatása
• Kedvezményes sportolási lehetőség (AYCM)
• Gyümölcsnapok
• Korlátlan kávé, relaxációs szoba

Szükséges dokumentumok

Szakmai önéletrajz