Tapasztalt Java fejlesztő - Újonnan induló projekt - Nagyvállalati környezet
Budapest, 13. kerület

/* Többrétegű webes alkalmazásfejlesztés - Nagy adattömeg - Pénzügyi biztonság, szakmai megbecsülés */

Ügyfelünk egy stabil, magyar nagyvállalat, ahol nagy referenciaértékű projekteken dolgozhatsz, a legújabb technológiákkal. Jelenleg egy új projekthez keresik munkatársaikat, így már a folyamat legelején csatlakozhatsz fiatalos, 8 fős csapatukhoz!

Feladatok:
• Sok adatot mozgató, több alkalmazásból álló rendszer architektúrájának kialakításában, a komponensek megtervezésében és a komponensek közötti kapcsolatok specifikálásában való részvétel
• Komponensek fejlesztése és integrálása
• Nagy adattömeget megmozgató és tároló protokollok, szoftverek és megoldások megismerése és alkalmazása
• Magas fokú biztonságot nyújtó technológiák megismerése és alkalmazása
• Automata fejlesztői tesztek implementálása
• Együttműködés az üzleti elemzőkkel és tesztelőkkel
• Üzemeltetés támogatása a különböző környezetek kialakításában és üzemeltetésben, a Continuous Integration folyamatban való részvétel

• Felsőfokú informatikai műszaki végzettség és/vagy szakirányú emelt szintű szakképesítés
• Legalább 3 év Java többrétegű webes alkalmazásfejlesztésben szerzett tapasztalat
• Több alkalmazásból álló rendszer fejlesztésében, integrációjában szerzett tapasztalat
• Java SE, Spring Boot, Spring Framework vagy Java EE ismeret
• Unit és integrációs tesztelésben szerzett tapasztalat
• Alkalmazások architektúrájának átlátásában, tervezésében szerzett tapasztalat
• Maven vagy Gradle bulid rendszerek felhasználói szintű ismerete
• Webes alkalmazások felületeiben szerzett alkalmazásfejlesztési tapasztalat (HTML/CSS/JavaScript – JQuery/Angular/React/Vue.JS stb.)
• Integrációs technológia ismerete (pl. SOAP/REST webszolgáltatások, JMS)
• Relációs adatbázisok, SQL,NoSQL ismerete
• Verziókezelő ismerete (pl.Git)

• Nagy adatmennyiséget kezelő technológiák, protokollok ismerete
• Magas fokú biztonságot nyújtó technológiák ismerete

Szükséges nyelvtudás

Szakmai angol nyelv ismerete

Amit a megbízónk kínál

• Rugalmas munkarend
• Céges mobil
• Cafeteria
• Home Office lehetőség

Szükséges dokumentumok

Szakmai önéletrajz