Iratkozz fel hírlevelünkre!

Tapasztalt Java fejlesztő - Nemzetközi környezet
Szombathely
Sajnos ezt a pozíciót már betöltötték, kérlek nézz körül az aktuális állásajánlatok között.

/* Szombathely - Nemzetközi csapat - Külföldi kiküldetések */

Költözz Szombathelyre! Nyugodt, élhető környezet, fővárosi bérek.
Fontos számodra a rugalmas munkaidő és a személyes fejlődés?
Partnerünk több évtizede a piacon lévő német vállalat, akik szoftver megoldásokat kínálnak az ipari automatizálás területén. A cég jelen van 4 európai, 4 ázsiai illetve amerikai irodában, több mint 200 alkalmazottal.

A cégnél főként 3-6 fős, nemzetközi csapatokban dolgoznak, így a kommunikáció angol nyelven folyik.

Az új kolléga feladatai a következők lesznek:
• Saját rendszer fejlesztése, teszreszabása

Használt technológiák:
• Java SE, Corba, OpenAPI
• Oracle, Linux/Windows Server
• Jboss, Docker (Kubernetes tervben)
• SVN, Git
• Jira, Confluence

Kulcs kompetenciák

• minimum 3 év Java fejlesztői tapasztalat
• SQL ismeret
• Hálózati tudás
• Releváns szakmai főiskolai/egyetemi végzettség
• Oracle mélyebb szintű ismerete
• Linux rendszerek alapismerete
• Valamilyen verziókövető rendszer ismerete

Előnyt jelent

• Német nyelvtudás
• DBA tudás
• ZK framework ismerete
• Docker/ Kubernetes mélyebb ismerete
• Termelésben szerzett tapasztalat

Szükséges nyelvtudás

Középszintű angol nyelvtudás szóban és írásban

Munkavégzés helye

Szombathely

Amit a megbízónk kínál

• Jól megközelíthető iroda
• Cafeteria
• Utazási lehetőségek (alkalmanként külföldi kiküldetések)
• Világos, letisztult iroda
• Baráti munkakörnyezet
• Rugalmas munkaidő
• Személyes fejlődés támogatása, tanfolyamok biztosítása
• Előrelépési lehetőség

Szükséges dokumentumok

Szakmai önéletrajz