Cloud Engineer - Java, Spring - Akár heti több nap Home Office!
Budapest, 13. kerület

/* Fejlődési lehetőség - Modern technológiák - Változatos szakmai feladatok

Partnerünk elsődleges erőssége egyedi, közszolgálati környezetben, közepes és nagy (akár országos) informatikai rendszerek fejlesztése, üzemeltetése és szervizelése.

A cég új Cloud engineer-t keres, erős Java fejlesztési tapasztalattal egy agilis módszertan szerint működő csapatba.

Feladatok

• Szoftverkövetelmények vizsgálata, felhőalapú fejlesztési kritérium vizsgálata;
• Elkészült szoftver minőségének vizsgálata, javítási javaslatok készítése;
• Dokumentáció minőségi kritériumainak vizsgálata;
• Fejlesztői csapatok támogatása felhőalapú alkalmazásfejlesztésében;
• Új technológiák, fejlesztési környezetek megismerése, megismertetése.

• Konténer technológiák ismerete (elsősorban Docker, Kubernetes);
• Microservice alapú fejlesztési tapasztalat
• Java11
• Legalább 3 év Java fejlesztési tapasztalat
• Magas rendelkezésre állású komplex rendszerek megvalósításában szerzett tapasztalat;
• Spring keretrendszer ismerete
• Cloud Native magabiztos ismerete és használatában szerzett tapasztalat
• Erős OpenShift, Linux, Redhat ismeret
• JIRA, Confluence ismerete

Szükséges softskillek:
• Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
• Jó csapatjátékos.

Előnyt jelent

• Mikroszolgáltatás migrációs tapasztalat (Monorit)
• Heroku, AWS használatában szerzett tapasztalat
• Front-end fejlesztésben szerzett tapasztalat;
• Agilis módszertanban szerzett tapasztalat.

Szükséges nyelvtudás

Szakmai angol nyelv ismerete

Amit a megbízónk kínál

• Versenyképes fizetés
• Szakmai fejlődési lehetőség
• Cafeteria
• Heti 1-2 nap Home Office
• Angol nyelvtanfolyam
• Sportkártya
• Változatos feladatok
• Bővülő, dinamikusan fejlődő szervezet sikereiben való részvételi lehetőség.

Szükséges dokumentumok

Szakmai önéletrajz