Cloud architect - Java, Devops, konténerizáció - Akár heti több nap Home Office!
Budapest, 13. kerület

/* Szakmai fejlődés - Változatos feladatok - Angol nyelvtanfolyam - Alkalmazott*/

Partnerünk elsődleges erőssége egyedi, közszolgálati környezetben, közepes és nagy (akár országos) informatikai rendszerek fejlesztése, üzemeltetése és szervizelése. Hazai és EU-s finanszírozású projekteken dolgoznak.

A cég bővül, és új architect kollégáját keresi, aki otthon van a cloud-os technológiákban, illetve nem riad vissza az ügyfelekkel való tárgyalástól sem.

Az új kolléga feladatai az alábbiak lennének:
• Fejlesztői csapatok támogatása felhőalapú alkalmazás fejlesztésében
• Szoftver architektek támogatása Cloud Native alkalmazások fejlesztésének tervezésében
• Elkészült szoftver minőségének vizsgálata, javítási javaslatok készítése
• Alkalmazások folyamatos minősítésének, ellenőrzésének módszertanában való részvétel
• Új technológiák, fejlesztési környezetek megismerése, megismertetése
• Ügyféltalálkozókon technológiai oldal képviselete

• Több év tapasztalat architecti feladatkörben, Cloud technológiák használatával
• Konténer technológiák ismerete (elsősorban Docker, Kubernetes)
• Legalább 2 év felhőalapú környezetben szerzett fejlesztési tapasztalat
• Több éves tapasztalat magas rendelkezésre állású komplex rendszerek tervezésében, elkészítésében szerzett
• Microservice alapú fejlesztési tapasztalat
• Több éves tapasztalat többrétegű és/vagy elosztott alkalmazások architektúrájának tervezésében
• Java11
• Spring keretrendszer ismerete
• Cloud Native magabiztos ismerete és használatában szerzett tapasztalat
• Linux környezet, Oracle adatbázis ismeret

Szükséges softskillek:
• Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
• Csapatjátékos
• Jó kapcsolatépítői készség

Előnyt jelent

• OpenShift, Heroku, AWS használatában szerzett tapasztalat
• Mikroszolgáltatás migrációs tapasztalat (Monorit)
• Tapasztalat Frontend fejlesztésben
• Adatközponti infrastruktúrákkal szerzett tervezési gyakorlat (hálózat, tárolók, virtualizáció, felhő technológiák, automatizáció)
• Agilis módszertanban szerzett tapasztalat

Szükséges nyelvtudás

Szakmai angol nyelv ismerete

Amit a megbízónk kínál

• Versenyképes fizetés
• Szakmai fejlődési lehetőség
• Cafeteria
• Heti 1-2 nap Home Office
• Angol nyelvtanfolyam
• Sportkártya
• Változatos feladatok
• Bővülő, dinamikusan fejlődő szervezet sikereiben való részvételi lehetőség

Szükséges dokumentumok

Szakmai önéletrajz