Medior/senior Full Stack Java fejlesztő- Multinacionális környezet - Biztosítási szektor-1 nap Home Office
Budapest, 13. kerület

/* Alkalmazott || Modern munkakörnyezet|| Családbarát, stabil cég || belső képzések */

Nemzetközi pénzintézeti ügyfelünk keresi új kollégáját egy 3 fős Java fejlesztő csapatba, ahol agilis módszertan szerint dolgoznak. A cég hosszútávú munkalehetőséget és családbarát, modern környezetet biztosít a dolgozóknak.

Ha szívesen lennél egy folyamatosan fejlődő cég új tagja, akkor jelentkezz!

A cég által használt technológiák:
• J2EE, Spring, JSF, REST, SOAP, NodeJS, AngularJS,
• Liferay, Tomcat, Wildfly, MS SQL Server,
• SVN, GIT, Maven, Jenkins
• Clean code

Az új Full Stack Java fejlesztő kolléga feladatai:

• Új és meglévő webes alkalmazások önálló fejlesztése és dokumentálása

Kulcs kompetenciák

• 3-5 év Java fejlesztői tapasztalat
• Spring ismeret
• Alapszintű JavaScript tudás
• Nyitottság a frontend technológiák irányába
• JSF keretrendszer ismerete
• Tomcat, Primefaces tudás
• Felsőfokú szakirányú (műszaki / IT) végzettség

Előnyt jelent

• Tervezési tapasztalat
• Liferay ismerete

Az ideális jelölt önálló, de együttműködésre képes személyiség, aki munkájára igényes.

Szükséges nyelvtudás

alapfokú angol nyelvtudás

Amit a megbízónk kínál

• Hosszú távú munkalehetőség
• Személyes fejlődés támogatása
• Szakmai képzések
• Modern munkakörnyezet, belső park,
közösségi terek, kávézó
• Folyamatosan fejlődő, innovatív, stabil háttérrel rendelkező nagyvállalat
• Céges laptop, mobiltelefon
• Szép kártya

Szükséges dokumentumok

Szakmai önéletrajz