SAP ABAP fejlesztő - Nemzetközi projektek - Előrelépési lehetőség
Budapest 3. kerület

/* Nemzetközi projektek || Év végi teljesítmény alapú mozgóbér || Barátságos, professzionális csapat || Fejlődési lehetőség || Belső tréningek */

Svájci központú nemzetközi partnercégünkhöz keresünk SAP ABAP fejlesztő kollegát. A vállalatirányítási rendszerek fejlesztésével foglalkozó cég főként piacvezető élelmiszerpari nagyvállalatok számára kínálja megoldásait.
Négy országban képviselteti magát, és jelenleg a hazai kihelyezett vállalat csapata kíván bővülni.
Az új kolléga egy 10 fős programozói csapatba kerül náluk, ahol lehetősége nyílik majd hosszútávú, nemzetközi projekteken dolgozni.

Feladatok:
• Fejlesztési követelmények megvalósítása, elemzése
• Szoftvertesztelési feladatok
• Már bevezetett SAP projektek ügyféltámogatása

Kulcs kompetenciák

• IT szakirányú felsőfokú végzettség
• 1-3 év munkatapasztalat
• Magabiztos SAP ABAP / ABAP OO használat
• WebDynpro ismeret

Szükséges softskillek:
• Fiatalos, barátságos, higgadt természet
• Rugalmasság

Előnyt jelent

• SAP PLM-WUI-RCP modul ismerete
• Az alábbiak ismerete, illetve ezekkel kapcsolatos tapasztalat: SAP, UI5 / Fiori, HANA, Odata
• UIBB tapasztalat
• IDOC tapasztalat

Szükséges nyelvtudás

Magabiztos angol nyelvtudás, írásban és szóban egyaránt

Amit a megbízónk kínál

• Barátságos, professzionális csapat
• Rugalmas munkahely
• Open office
• Tanulási lehetőségek
• Betanítás, mentorálás
• Belső tréningek
• Előre lépési lehetőségek
• Év végén teljesítményértékelés alapján mozgóbér

Ügyfelünk kiválasztási folyamata:
• Személyes interjú + teszt feladat

Szükséges dokumentumok

Szakmai önéletrajz