Java Backend - Vállalkozóként - Nürnberg - Junior - Medior - Senior - Architect - Team Lead szintre
Nürnberg, ügyfél irodájában

/* Német nyelvtudás || Németország - Nürnberg || 4 napos munkahét || Vállalkozó */

Nürnbergi állami ügyfélhez keresünk backend Java fejlesztőket - minden tapasztalati szinten! Legyél junior vagy senior, vagy akár architect, esetleg team leader, ügyfelünknél meg van a helyed!

A beilleszkedésben, szálláskeresésben a partnerünk segít a helyszínen, támogatja, ha családdal vagy barátnővel tervezel kiutazni!

Feladataid tapasztalati szinttől függően az alábbiak lehetnek:
• Már meglévő integrált webes szolgáltatási portál fejlesztése
• Corporate Design és más köré épülő szolgáltatások és szervizek integrálása az infrastruktúra és további környezeti komponensek figyelembevételével
• Java megoldások tervezése, design-ja, implementálása és tesztelése
• Szervezetkritikus szoftverek koncepcionálása
• IT applikációs környezet továbbfejlesztése
• Projektcsoportok támogatása és/vagy vezetése

Kulcs kompetenciák

• Diplomával minimum 1-2 év munkatapasztalat
• Minimum 4-5 év munkatapasztalat, senior szinten
• Team Leader esetében csapatvezetési tapasztalat
• Architect esetében szoftver tervezői tapasztalat
• Szoftverdokumentálási metódusok ismerete
• Java EE tapasztalat és Java SE 6/7 ismeret
• XML, HTTP, Webservicek, SOA és REST ismerete
• Java framework tapasztalat

Előnyt jelent

• GIT / JIRA ismeret
• JSON, JDBC ismeretek
• SOLARIS, Windows, Linux ismeretek
• Clean Code development, Pair programming, continious integration, refactroing, test driven development és hasonló metódusok ismerete
• RDBMS (Informix, Oracle, MS-SQL Server) ismeretek
• Unit test, performance test metódusok ismerete
• Vízesés és SCRUM módszertanok ismerete
• Angol nyelvtudás

Szükséges nyelvtudás

Minimum középfokú német nyelvismeret szóban és írásban is

Amit a megbízónk kínál

• 4 napos munkahét
• A külföldi beilleszkedés segítése, akár családdal
• kiemelt bérezés: 40-80 Euro/óra

Kiválasztás menete:
1. Személyes vagy telefon/Skype interjú az ügyfél budapesti kapcsolatával
2. Telefon/Skype interjú az ügyféllel
3. Tapasztalati szinttől függően technikai tesztírás Javaból

Szükséges dokumentumok

Szakmai önéletrajz