Iratkozz fel hírlevelünkre!

Java fejlesztő állás, heti 3-4 nap külföldi kiküldetéssel!
Budapest és külföld
Sajnos ezt a pozíciót már betöltötték, kérlek nézz körül az aktuális állásajánlatok között.

Részletes leírás

Profi vagy JAVA-ban és dolgoztál már Oracle-ben is?
Szeretnél utazgatni küldöldre jó kis napidíjjal?
Akkor ebben bőven lehet részed, ha megpályázod ezt az pozíciót!

Fluent English kell, heti szinten 3-4 napot lehetsz külföldön, kiküldetéssel oldják meg, a fizetésen felül napidíj jár érte, szállást és útiköltséget a cég fizeti, viszont nem költöznek ki a kollégák, hanem repülővel utazgatnak. Európa, Franciaország és Amerika a jellemző.

A cég:
Stabil pénzügyi háttérrel, sok éves múlttal rendelkezik, 6 országban vannak jelen. Retail szektorban nyújtanak egyedi fejlesztési, rendszerintegrációs és support szolgáltatásokat.

A senior JAVA fejlesztő kolléga a budapesti irodában és külföldön fog dolgozni.
Az iroda a 0. km kőtől 30 percre van BKV-val.

Ha szeretsz utazni, világot látni, fejleszteni, kommunikálni és nemzetközi csapatban fejlődni, ezt az állást Neked találták ki!

Feladatok:

- Nemzetközi ügyfelek ERP IT rendszereinek támogatása, fejlesztése és ügyféloldali implementációja
- Technikai specifikáció készítése
- Az ügyfél által elvárt célok (funkcionális specifikációra épített) technikai megtervezése és kialakítása
- Fejlesztések, problémák megoldása
- Rendszeres kapcsolattartás az ügyféllel

Minimum elvárt tudás:

- Felsőfokú informatikai végzettség
- 3-5 év Java fejlesztői tapasztalat
- Ügyfél/ügyféligény kezelésében szerzett tapasztalat
- Nagyfokú rugalmasság
- Jó angoltudás

Ideális jelölt tudása:
- JAVA (JBOSS, JSP, Eclipse stb.)
- Projekttapasztalat
- Oracle rendszerek, Oracle PL/SQL

3-5 év Java fejlesztői tapasztalat, JBOSS, JSP, Eclipse, Oracle rendszerek, Oracle PL/SQL

Előnyt jelent

Önálló tanulási képesség, ügyfélközpontúság, csapatszellem

Szükséges nyelvtudás

Kiváló szóbeli és írásbeli angol nyelvtudás

Külföldi utazások (Európa, Franciaország, Amerika) heti 4 napban, napidíj fejében, cafetéria, prémium rendszer 1 év után, fejlődési lehetőség (JAVA architekt), Oracle Retail komplex megoldások megismerése

Szükséges dokumentumok

fényképes szakmai önéletrajz