Iratkozz fel hírlevelünkre!

Java fejlesztő (Debian GNU/Linux)
Budapest, 12. kerület
Sajnos ezt a pozíciót már betöltötték, kérlek nézz körül az aktuális állásajánlatok között.

Érdekel a repülésszimulátor és a Tomcat? Tudunk számodra egy jó munkát!

Termékfejlesztésben vehetsz részt, amelyet majd működés közben is egyengethetsz.

Kell hozzá 2 éves JAVA fejlesztői tapasztalat, kb. 1 év Debian GNU / Linux alapú üzemeltetési tapasztalat és némi Shell-script. Nem árt, ha van nyílt forráskódú termékfejlesztési tapasztalatod is.

A cég irodája a 12. kerületi zöldövezetben található, jellemző, hogy a teamek közösen rendelnek ebédet, pizzát, rugalmas a munkaidő és nem kell öltönyben feszengeni.

A fizetés kiemelkedő, van külső és belső képzés, angol tanfolyam és külföldi kiküldetés is.

Közvélemény kutatásunk alapján az ott dolgozó ismerőseink nagyon elégedettek a hellyel és a munkával.

Mire vársz? Jelentkezz!

Repülésszimulációval foglalkozó, piacvezető, multinacionális partnercégünk fejlesztőket keres budapesti, 11. kerületi irodájába.

Feladatok:
Tomcat-alapú webalkalmazás termékké fejlesztésében való részvétel; ezzel kapcsolatos üzemeltetési és integrációs feladatokban való részvétel.

Elvárások
-Befejezett vagy előrehaladott felsőfokú tanulmányok
-Legalább 2 év Java fejlesztői tapasztalat, Linuxos környezetben
-Legalább 1 év Debian GNU/Linux környezetben szerzett üzemeltetési tapasztalat
-Shell scriptelési ismeretek
-Termékfejlesztési tapasztalat (nyílt forrású ingyenes szoftver is lehet)
-Az Internet legfontosabb protokolljainak ismerete (pl. TCP, HTTP, SMTP)
-Önállóság és gyors tanulás

Előnyt jelent:
-.deb csomagok készítésében szerzett tapasztalat
-Összetett, több nyelven (pl. Java és Python) írt alkalmazás fejlesztésében szerzett tapasztalat
-IT biztonsági ismeretek,
-egyéb programozási nyelvek ismerete (SQL, Python, Perl, racket stb.)
-Vállalati IT technológiák ismerete: LDAP, RAID, zfs, SAS
-Haladó Linux-adminisztrációs ismeretek
-Nyílt forrású fejlesztésben szerzett tapasztalat
-Német és/vagy francia nyelvtudás

Kulcs kompetenciák

Java, Linux

Szükséges nyelvtudás

Angol középfok

kiemelkedő juttatási csomag; cafeteria; érdekes projektek; nyelvi és szakmai képzések; a próbaidő után rugalmas munkaidő

Szükséges dokumentumok

fényképes szakmai önéletrajz