Iratkozz fel hírlevelünkre!

Kövess minket!

Standard/Senior Java fejlesztő - Liferay - magyar kisvállalathoz!
Budapest, 11. kerület

/* Scrum || Jól megközelíthető iroda || Alkalmazott || Teljes Állás */

Van már pár éves Java tapasztalatod és új kihívások után néznél? Rád van szükségünk!

2005 óta működő 50 fős partnerünk keresi új kollégáját. 5-6 fős csapatokban dolgoznak, 1 hetes sprintek vannak.

Feladat:
Java webfejlesztés Liferay keretrendszerben nagyvállalati ügyfelek részére Scrum-ban.

• Java8, a Tomcat, a PostgreSQL, a Docker és az Oracle ismerete
• Java fejlesztésben minimum 3 éves tapasztalat

• rendelkezel agilis fejlesztési projektben szerzett tapasztalattal
• részt vettél már Liferay-es fejlesztésekben
• angol és/vagy német nyelvtudással rendelkezel
• Frontend technológiák ismerete

Szükséges nyelvtudás

Középfokú angol tudás írásban és szóban egyaránt

Amit a megbízónk kínál

• magas színvonalú munkakörnyezet
• folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
• kihívást jelentő, változatos munka
• fiatal és innovatív csapat
• Kiemelt figyelmet fordítanak a munkavállalók elégedettségének növelésére.

Ügyfelünk kiválasztási folyamatára tanácsadóink segítenek felkészülni egy interjú keretein belül.

Kiválasztás menete:
1. HR interjú
2. kiküldött tesztfeladat (kódolás)
3. szakmai interjú (PO-nál az interjún szituációs tesztkérdések)

Ha felkeltette érdeklődésed a pozíció jelentkezz szakmai önéletrajzoddal és felvesszük veled a kapcsolatot!

Szükséges dokumentumok

Szakmai önéletrajz