Iratkozz fel hírlevelünkre!

Kövess minket!

Hallottál már a Pegáról? Érdekel a szoftverfejlesztés? 3 hónapos képzést és vizsgát biztosít a cég! Csatlakozz csapatukhoz!
Budapest 5. kerület

2015-ben alapított, jelenleg 15 fős belvárosi cég bővítési szándékkal keres pályakezdő, junior fejlesztőket. Fejlesztési tapasztalat nem szükséges. IT diploma, több programnyelv alapszintű ismerete feltétel. A munka 3 hónapig tartó Pega fejlesztői tréninggel kezdődik, 2 vizsgával a végén! Hivatalos PEGA system architect minősítés megszerzése a cél. A cég tanulmányi szerződést köt a jelölttel.

Partnercégünk frissen végzett hallgatók és MSC mellett dolgozók jelentkezését is várja!

A munka során a feladataid lesznek:
• Üzleti (szoftver) rendszerek testreszabása, fejlesztése
• Szoftver elemzés
• Szoftver tervezés
• Szoftver fejlesztés
• Szoftver tesztelés

Szükséges Softskill:
• Jó logika, tanulékonyság
• Proaktivitás
• Szorgalom
• Kapcsolatteremtő képesség

Kulcs kompetenciák

• IT diploma
• Legalább egy programozási nyelv magas szintű ismerete (Java, Javascript, Python, C# stb.)
• SQL lekérdezés szintű ismerete

Előnyt jelent

• Java/J2EE ismerete
• Business Process Management tapasztalat, BPM
• Folyamatoptimalizálásban szerzett tapasztalat

Szükséges nyelvtudás

Erős középfokú angol nyelvtudás, angol a munkanyelv

Amit a megbízónk kínál

• nemzetközi projektek
• szakmai minősítések,
• folyamatos fejlődés, fiatal csapat, kellemes munkakörnyezet, jó hangulat
• trendi iroda, pingpong.

Szükséges dokumentumok

Szakmai önéletrajz