Iratkozz fel hírlevelünkre!

Kövess minket!

Tapasztalt Javas vagy? Részt vennél a legnagyobb banki fejlesztésekben? Csatlakozz 5 fős seniorokból álló csapatukhoz!
Budapest IX. kerület

Igaz Rád a két állítás egyike? Java-zol mióta az eszedet tudod? Vagy az a legfőbb vágyad, hogy komoly Java fejlesztő légy? Akkor ne habozz, jelentkezz!

Banki ügyfélnél dolgozó csapatba keresünk egy nyitott gondolkodású, szakmai igényességre törekvő tapasztalt Java fejlesztőt.

Főbb Feladatok:
• Pénzügyi alkalmazások fejlesztése a bank igényeire szabva,
• Backend és frontend rendszerek fejlesztése,
• További rendszerekkel történő integrációs feladatok ellátása,
• Meglévő rendszerek supportálása.

• Felsőfokú szakirányú végzettség, vagy ezzel egyenértékű tudás
• Minimum 3-5 év Java fejlesztői tapasztalat
Szükséges technológiai kompetenciák
• JAVA EE, EJB3, JPA2.0
• Webes keretrendszerek: Wicket, Ajax, JavaScript, jQuery, CSS
• Alkalmazásszoftverek: Weblogic
• Adatbázis: Oracle
• Képesség a teljes architektúra áttekintésére

Előnyt jelent

• Banki környezetben szerzett tapasztalat
• Wicket fejlesztési tapasztalat
• Agilis szoftverfejlesztési módszertanok gyakorlati ismerete (Scrum, Kanban)
• Önálló, proaktív és gyors munkavégzés.
• Ügyfélközpontú gondolkodásmód.
• Alkalmazkodóképesség egy változó környezethez.
• Nyitottság új ismeretek elsajátítására, igény a folyamatos tanulásra.

Szükséges nyelvtudás

Angol alapfok

Amit a megbízónk kínál

• stabil cég,
• folyamatos szakmai képzés, minőségi csapat

Szükséges dokumentumok

Fényképes, szakmai önéletrajz