Iratkozz fel hírlevelünkre!

Beszerzési/Logisztikai menedzser - Svájci cég
Budapest, 11. kerület

/* Svájci cég - IoT termékfejlesztés - Motivált csapat - Növekedő jelenlét - Br 400-700 ezer */

Partnerünk egy svájci székhelyű vállalkozás, melynek fő profilja kiemelkedően teljesítő, komplex rendszerek fejlesztése. A cég az elmúlt években egyre növekvő jelenléttel képviselteti magát az egészségügyi, kereskedelmi és szolgáltatói szektorban.

Beszerzési/logisztikai menedzsert keresnek most bővülő, fiatalos csapatukba, aki kulcsszerepet tudna játszani a területen.
Légy részese te is a cég sikereinek!

Főbb feladataid lesznek:

● Beszerzési feladatok - beszerzés tervezése (leltár és előrejelzések alapján), ajánlatkérések kezelése, ártárgyalások bonyolítása, kommunikáció a magyar és nemzetközi beszállítókkal, keretszerződések kezelése, szükség esetén új beszállítók keresése, beszállítók látogatása

● Logisztikai feladatok - alkatrészek, rendszerek, pótalkatrészek nemzetközi szállításainak megszervezése, import és export folyamatok menedzselése, partnerekekkel való kapcsolattartás, megrendelői csapat támogatása, szükség esetén új logisztikai partnerek felkutatása

● ERP rendszer használata - adminisztrátori szerep betöltése az Odoo rendszerben (képzés után), adatok adminisztrálása, rendszer karbantartása, ERP fejlesztési projektek támogatása, valamint a pénzügyi csapat támogatása kontrolling és pénzügyi beszámolási folyamatokban

• Releváns tanulmányok és tapasztalat beszerzési, logisztikai területen
• Precizitás
• Nyitott gondolkodás
• Alapvető informatikai ismeretek

Előnyt jelent

• Nemzetközi logisztikai tapasztalat
• Nemzetközi beszerzési tapasztalat
• ERP rendszerek ismerete
• Tárgyalási tapasztalat
• Folyékony német nyelvtudás

Szükséges nyelvtudás

Folyékony angol nyelvtudás

Amit a megbízónk kínál

• A cég sikereiben való részvétel
• Rugalmas munkaidő
• Magasan képzett, nyitott gondolkodású, fiatal csapat, jófej kollégák
• Nemzetközi csapatépítő programok
• Első osztályú irodai környezet, gyümölcsök, snackek
• Bruttó 400-700 ezer forint közötti fizetés, tapasztalattól függően
• Éves bónusz összeg

Szükséges dokumentumok

Szakmai önéletrajz