Product Owner - High-end gyártás - Angol és német nyelvhasználat
Budapest, 11.kerület (HO)
Sajnos ezt a pozíciót már betöltötték, kérlek nézz körül az aktuális állásajánlatok között.

/* Világszínvonalú termékek - High-end fejlesztések - Lendületes csapat - Dinamikusan fejlődő cég */

Német anyavállalattal rendelkező partnerünk évtizedek óta jól ismert, stabil résztvevője a nemzetközi piacnak.

Ha szeretnél egy emberközpontú, stabil munkahelyen dolgozni, és részt venni világszínvonalú projektekben, akkor ne habozz és jelentkezz!

Feladataid lesznek:

• A termék életút megtervezése: vision, roadmap, release, iteráció tervezések
• User story-k írása
• A termék minőségének biztosítása
• Termékmenedzserekkel, többi PO-val való kapcsolattartás
• A scrum csapat támogatása, részvétel a scrum csapat megbeszélésein

Kulcs kompetenciák

• Legalább 3 év releváns szakmai tapasztalat
• Erőforrásbecslésben, feladatpriorizálásban szerzett tapasztalat
• Agilis módszertan ismerete
• Erős angol és német nyelvtudás

Szükséges készségek:

• Agilis hozzáállás, rugalmasság
• Logikus gondolkodás
• Rendszerszemlélet, precíz munkavégzés

Szükséges nyelvtudás

Kommunikációképes angol és német nyelvtudás

Amit a megbízónk kínál

• Cafeteria és belépési bónusz
• Változatos feladatok, kihívások
• Nemzetközi projektek
• Kötetlen Home Office
• Dinamikusan fejlődő csapat
• Stabil, erős hátterű cég
• Külföldi tapasztalatszerzési lehetőségek
• Szakmai és nyelvi képzések biztosítása

Szükséges dokumentumok

Szakmai önéletrajz