Product Owner - Pénzügyi szektor - Digitális termékfejlesztés
Budapest IX. kerület

/* Izgalmas, Innovatív projektek - FinTech - Üzleti kihívások - Rendszeres Home Office */

Partnerünk banki digitális csatornák fejlesztésében végez úttörő szerepet. Számos olyan projektjük volt már, amit az országban elsőként valósítottak meg. Modernebb, felhasználóbarátabb folyamatok megteremtése a céljuk.

Ha szeretnél egy összetartó csapatban, innovatív projekteken dolgozni, ne habozz, jelentkezz te is hozzájuk!

Feladataid lesznek:

• Komplex, sokszereplős multidiszciplináris projektek összefogása
• Ügyfelekkel való egyeztetések
• Átfogó kép biztosítása a projekt alakulásáról, illetve fontosabb problémákról és azoknak a megoldási javaslatáról
• A fejlesztési folyamat átlátása, a projekt ütemezés kézbentartása
• Autonóm üzleti döntések meghozatala, azok érvekkel való alátámasztása
• A termék tervezésben, és üzleti specifikációban való részvétel
• Stakeholderek támogatása, üzleti modell tervezés
• Klasszikus PO feladatok

Kulcs kompetenciák

• Legalább 3 év Product Owneri tapasztalat
• Képesség komplex projektek összefogására, és a megfelelő üzleti kérdések feltételére

Szükséges készségek:

• Autonóm, felelősségteljes munkavégzés
• Motiváltság

Előnyt jelent

• Bankszektorban szerzett tapasztalat

Szükséges nyelvtudás

Szakmai angol nyelvtudás, főleg írásban

Amit a megbízónk kínál

• Rendszeres Home Office támogatása
• Agilis munkavégzés
• Szakmailag erős, összetartó csapat
• Innovatív, újító projektek

Szükséges dokumentumok

Szakmai önéletrajz