IT sales - Kis és nagvállalati ügyfélkör- CRM tudás - Középfokú angol
Budapest, 11. kerület
Sajnos ezt a pozíciót már betöltötték, kérlek nézz körül az aktuális állásajánlatok között.

/* IT értékesítő || Fix +teljesítmény alapú jutalék || Licenc értékesítés */

Informatikai termékek disztribúciójával és szoftverfejlesztők szakmai támogatásával foglalkozó partnerünk keresi új IT sales munkatársát.

Feladatok:
• Szoftverfejlesztő eszközök és azokhoz kapcsolódó más szoftverlicencek értékesítése,
• Microsoft felhős technológia értékesítése,
• Kapcsolattartás az ügyfelekkel és beszállítókkal,
• Értékesítési folyamat nyilvántartása CRM rendszerben,
• Ajánlatok készítése, értékesítés lebonyolítása, bejövő igények telefonos és emailes kezelése,
• Online marketing tevékenység végzése

Kulcs kompetenciák

• Felsőfokú műszaki végzettség
• CRM rendszer ismerete
• Minimum 1 év IT értékesítési tapasztalat

Szükséges softskillek:
• Jó kommunikációs képesség
• Folyamatos tanulási készség

• szoftver licenc értékesítés terén szerzett több éves tapasztalat
• MS felhő technológia ismerete
• rendszerüzemeltetési tapasztalat
• IBM, VMWare ismeret
• szoftver gyártók, disztribútorok ismerete

Szükséges nyelvtudás

Erős angol középfok

Amit a megbízónk kínál

• az alapbér mellett teljesítmény alapú jutalék
• stabil céges háttér
• családias hangulat
• változatos feladatok

Szükséges dokumentumok

Szakmai önéletrajz