Iratkozz fel hírlevelünkre!

Senior - SharePoint tanácsadás - Pénzügyi szektor
Budapest, 13. kerület

/* Önálló felelőse a területnek || Angol nyelvismeret || Alkalmazott vagy Alvállalkozó || Modern irodai környezet || Teljes állás */

Partnercégünk 350 fős magyar tulajdonú cég, könyvelési és bérszámfejtési szolgáltatást nyújt ügyfeleinek. További 100 fővel, több külföldi országban jelen vannak, pl.: Szlovákia, Csehország, Románia. A fejlesztői csapat 6 főből áll, junior és senior fejlesztőkből vegyesen.

A Sharepointot most vezetik be a cégnél, belső intranetre és a GDPR miatt ügyfélfálj cseréjére fogják használni.
Olyan tanácsadót keresnek, aki tapasztalt és képes önálló munkavégzésre, mert egyedül lesz a felelőse ennek az új területnek a cégnél.

Feladatok:
Saját Sharepoint bevezető projekten kell dolgoznia egy Senior fejlesztővel, aki ért a C# és Sharepoint fejlesztéshez.

Kulcs kompetenciák

• Releváns felsőfokú végzettség
• Legalább 5 év Sharepoint tanácsadói tapasztalat
• SharePoint funkcióinak és menüinek ismerete

Előnyt jelent

• Fejlesztői tapasztalat
• Javascript ismeret

Szükséges "Soft skillek":
• Képesség az önálló munkavégzésre
• Erős szolgáltatói szemlélet
• Kiemelkedő kommunikációs készség

Szükséges nyelvtudás

Angol nyelvismeret

• Félévente történő teljesítményértékelés alapján előrelépési lehetőség.
• Sokrétű szakmai- és személyes készségfejlesztő tréningen történő részvételi lehetőség.
• Egyéb Juttatások:
- céges laptop, mobil
- Cafeteria (~350 ezer /év)
- gyümölcsnap, ingyen meleg italok, kávé
- dolgozói kedvezmények (edzőtermi, éttermi)
- rengeteg közösségi esemény (saját Party Divízió, Borklub, túracsoport, csapatsportok támogatással, stb…)

Ügyfelünk kiválasztási folyamatára tanácsadóink segítenek felkészülni egy interjú keretein belül.

Kiválasztási folyamat:
1. Szakmai interjú
2. Ajánlatadás
Az ügyfél kiválasztási folyamata 2 hetet vesz igénybe, melyet tanácsadóink végig kísérnek és segítenek!

Ha felkeltette érdeklődésed a pozíció, jelentkezz szakmai önéletrajzoddal és felvesszük veled a kapcsolatot!

Szükséges dokumentumok

Szakmai önéletrajz