Iratkozz fel hírlevelünkre!

Kövess minket!

Junior Business Analyst - SAP ABAP - Cipő kereskedelem
Budapest, 3. kerület

/* Fél éves oktatás || SAP tréning || Cipővásárlási kedvezmény || Aktív angol használat */

1997 óta cipő kereskedéssel foglalkozó ügyfelünk keresi precizitással és remek kommunikációs készséggel rendelkező junior üzleti elemzőjét. Országszerte 26 üzletük van, budapesti csapatuk 50 fős.

Feladatok:
• Felhasználóktól érkező igények felmérése, fejlesztési specifikációk készítése
• Felhasználói tréninganyag készítése
• Részvétel SAP projektekben (logisztika, pénzügy, kis és nagy kereskedelem)
• SAP felhasználók támogatása (magyar és angol nyelven)

Kulcs kompetenciák

• Minimum 1-2 éves IT projektekben szerzett tapasztalat
• SQL adatbázis ismeret (lekérdezések)
• Bármilyen programozási nyelv ismerete

• Tanulmányok vagy munka során szerzett ismeretek SAP, vagy más vállalatirányítási rendszerről

Soft skillek:
• Kiváló kommunikációs képesség
• Pontosság, tanulékonyság
• Felhasználó központú kommunikációs készség
• Közvetlen, nyitott személyiség

Szükséges nyelvtudás

Középfokú angol nyelvtudás írásban és szóban

Amit a megbízónk kínál

• Fiatalos munkakörnyezet
• Cipővásárlási kedvezmény
• Fejlődési lehetőség
• Fél éves oktatás: a vállalat belső folyamatai (üzleti és SAP), átfogó rendszerismeret, SAP konfiguráció és modulok, ABAP programnyelv, és projekt menedzsment témakörökben

Ügyfelünk kiválasztási folyamatára tanácsadóink segítenek felkészülni egy interjú keretein belül.
Kiválasztás:
1. Két vezetővel személyes szakmai interjú
2. Ajánlatadás
Az ügyfél kiválasztási folyamata 2 hetet vesz igénybe, melyet tanácsadóink végig kísérnek és segítenek!

Ha felkeltette érdeklődésed a pozíció jelentkezz szakmai önéletrajzoddal, és felvesszük veled a kapcsolatot!

Szükséges dokumentumok

Szakmai önéletrajz