Iratkozz fel hírlevelünkre!

Kövess minket!

PR/Marketing munkatársat keresünk saját csapatunkba!
Budapest, XI. kerület, Kelen irodaház
Sajnos ezt a pozíciót már betöltötték, kérlek nézz körül az aktuális állásajánlatok között.

Szeretnéd a gyakorlatban használni marketing és PR ismereteid? Le se szakadsz a Facebookról? Szívesen követnéd a végzett mérnökök, infósok karrierjét? Csatlakozz a Schönherz Bázis csapatához! Várjuk jelentkezésed!

Bővebben: IT és mérnöki szektorra specializálódott munkaerő-közvetítő cégünk csapatába, még legalább 1-1,5 évig nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkező munkatársat keresünk azonnali belépéssel. Szoftverfejlesztők, IT szakemberek, mérnökök közvetítésével foglalkozunk belföldre és külföldre egyaránt. Kommunikáció, Marketing, PR és IT/műszaki terület iránt érdeklődő, fiatal, lelkes pályázók jelentkezését várjuk.

A feladatokról:
• a Facebook oldalaink és csoportunk kezelése, tartalmak felkutatása, posztolása
• rövid cikkek, bejegyzések írása
• IT/mérnöki témájú cikkek gyűjtése
• rendezvények szervezése, promótálása
• hírlevelek szerkesztése
• a cég stratégiai partnereivel való kapcsolattartás
• új PR és marketing kapcsolatok építése
• marketing adminisztráció
• Digitális marketing eszközök (Youtube, Adwords, Facebook Ads, stb…) kezelése

• folyamatban lévő tanulmányok (marketing, PR, kommunikáció vagy műszaki területen)
• jó fogalmazókészség szóban és írásban
• jó helyesírás
• alapfokú angol nyelvismeret
• precizitás, pontosság a munkában
• rendszerszemlélet
• nyitottság
• proaktív hozzáállás, kreativitás

Szükséges nyelvtudás

angol (középfok)

Heti óraszám

25 óra

Amit a megbízónk kínál

• rugalmas munkaidő
• betanítás
• kellemes munkakörnyezet
• lelkes, barátságos munkatársak
• gyakori csapatépülések
• szakmai tapasztalat a későbbi önéletrajzodba!
• Br. 900-1100 Ft/óra

Szükséges dokumentumok

önéletrajz