Iratkozz fel hírlevelünkre!

Kövess minket!

HR-es munkatársat keresünk barátságos és stabil csapatunkba diákmunkában vagy pályakezdő pozícióban, akár hosszútávon is!
Budapest, 11. kerület

Szeretsz emberekkel beszélgetni és nem ijedsz meg a mérnököktől sem? Akkor ez a meló teljesen neked való.

Emellett jól jönne, ha egy baráti csapat részeként olyan kapcsolatokat építenél, amely később előnyös lehet számodra a munka világában?

Ha továbbra is igen a válaszod, gyere be hozzánk, a Schönherz Bázishoz, ismerj meg minket és légy a csapatunk része.

Egy kicsit bővebben, hogy ne érjen nagy meglepetés:

Mi egy IT és mérnöki szektorra specializálódott munkaerő-közvetítő cég vagyunk, nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszonnyal rendelkező, esetleg pályakezdő munkatársat keresünk IT recruiter-i munkakörbe. Maximális segítséget nyújtunk a betanítás során, hogy profi munkatársunkká válj.

Szoftverfejlesztők, IT szakemberek, mérnökök közvetítésével foglalkozunk elsősorban belföldre.

Amit kiemelnénk:

Ha hosszú távon, hatékonyan tudunk együtt dolgozni, és meg vagyunk elégedve a munkáddal, diploma után, főállásban építheted tovább nálunk a karriered.

A feladatokról:
• szoftverfejlesztőkkel, villamosmérnökökkel való beszélgetés, kapcsolatfelvétel Facebookon, Linkedinen, telefonon, személyesen
• kötetlenül beszélgetni, ismerkedni meetupokon a szakma legjobbjaival
• pozícióra jelentkező pályázókkal és nem aktív álláskeresőkkel való kapcsolattartás telefonon, emailen, személyesen
• álláshirdetések készítése és feladása online felületeken

Kulcs kompetenciák

• érdeklődés a HR szakma iránt
• jó kommunikáció szóban és írásban
• precizitás, pontosság
• Word, Excel, Outlook, Facebook magas szintű használata
• rendszerszemlélet

Előnyt jelent

• folyamatban lévő IT tanulmányok/tapasztalat

Szükséges nyelvtudás

Középfokú angol nyelvtudás

Heti óraszám

25 óra

Amit a megbízónk kínál

• Bér: 900-1200 forint/óra
• rugalmas munkaidő, de heti minimum 25 óra elvárt
• betanítás, mentorálás
• kellemes, családias munkakörnyezet
• sikeres, lelkes csapat
• továbblépési lehetőség

Szükséges dokumentumok

Szakami önéletrajz