Iratkozz fel hírlevelünkre!

Kövess minket!

Junior üzleti elemzőt, rendszerszervező-koordinátort keresünk szoftverfejlesztési területre
Budapest, 9. kerület
Sajnos ezt a pozíciót már betöltötték, kérlek nézz körül az aktuális állásajánlatok között.

Adott egy multinacionális biztosító front-end és back-end rendszere.
Adott vagy Te, aki junior üzleti elemző, rendszerszervező.
Szeretnéd elemezni a banki rendszereket és kidolgozni a fejlesztési projekteket, ezzel segítve az ügyfelet?
Akkor ezt az állást Neked találták ki! Gyere, pályázz még ma!

Mit kapsz a lelkesedésedért és a lojalitásodért:
- Tanulási, fejlődési lehetőséget
- Fizetett képzéseken vehetsz részt
- Belvárosi iroda, biciklitároló, parkoló, saját konyha, csapatépítők, bográcsozás, jó csapat!

A cég:
Többek között egy meghatározó multinacionális biztosító front-end és back-end rendszereinek beszállítója és karbantartója.

Feladatok:

- Ügyfél üzleti folyamatainak megértése, aktív részvétel a követelmények elemzésében, analízisében.
- A követelményanalízis alapján fejlesztési projektek (szoftver-, adatbázis-, adattárház fejlesztés) terjedelmének meghatározása, időütemtervének elkészítése, aktív részvétel az ajánlatok elkészítésében.
- Funkcionális specifikációk, rendszertervek elkészítése
- Fejlesztők munkájának támogatása, koordinációs és tesztelési tevékenységek ellátása
- Elért eredmények nyomon követése és riportolása
- Ügyfelekkel való kapcsolattartás, post-projekt sales tevékenységek ellátása

Minimum tudás:

- Legalább 0,5 - 2 éves IT szoftverfejlesztési vagy K+F, esetleg termékfejlesztési projektben szerzett tapasztalat
- Adatbáziskezelő rendszerek (Oracle, MS SQL) és programozási nyelvek (SQL, PL/SQL) legalább alap szintű ismerete
- Felsőfokú műszaki és/vagy gazdasági végzettség

Ideális tudás:

- bank és/vagy biztosító és/vagy telekommunikációs területen szerzett tapasztalat
- MS Word, Excel, Visio ismerete

Szükséges soft skillek:

- Proaktivitás és önállóság
- Határozott, magabiztos fellépés
- Kiváló kommunikációs- és tárgyalókészség
- Igények megértésének és szintetizálásának képessége

3 napon belül felhívunk telefonon és megbeszéljük a továbbiakat!

#businessanalyst #uzletielemzo #BA

Kulcs kompetenciák

Oracle, MS SQL, PL/SQL

Szükséges nyelvtudás

Középszintű angol vagy német nyelvismeret

Kellemes munkakörnyezet, zöldövezeti iroda, családias hangulat, motiváló bér, szakmai fejlődési lehetőség

Fényképes szakmai önéletrajz a nettó fizetési igény megjelölésével