Iratkozz fel hírlevelünkre!

Hardware tesztmérnök - Autóipar - E-mobilitás
Budapest, 11.kerület

/* Stabil háttér - Autóipar - E-mobilitás - Legújabb technológiák - Nyelvtanfolyamok, tréningek */

Német anyavállalattal rendelkező partnerünk évtizedek óta jól ismert, stabil résztvevője a nemzetközi piacnak. Jelenleg hardver tesztmérnök kollégát keresnek budapesti mérnöki irodájukba, autóipari projektekre.

Ha szeretnél egy emberközpontú, stabil munkahelyen dolgozni, és részt venni világszínvonalú projektekben, akkor jelentkezz még ma!

Feladatok:

• Vezető autóipari cégek elektromos hajtáslánc-fejlesztéséhez kapcsolódó tesztmérnöki feladatok ellátása (verifikációk, mérések, funkcionális tesztelések, hardveranalízis, elektronikai modellezések, szimulációk)
• Elektromos inverterek paramétereinek mérése, DC/AC mérések elektronikus laborműszerekkel
• Áramkörök előkészítése a méréshez, valamint részvétel a mérési módszerek, és a tesztspecifikációk kidolgozásában
• Termékoptimalizálásban való részvétel

Kulcs kompetenciák

• Legalább 2-3 éves releváns szakmai tapasztalat
• Villamosmérnök végzettség
• Elektronikai tervezési és gyártási folyamat ismerete

Szükséges softskillek:
• Logikus gondolkodás, rendszerszemlélet
• Precizitás
• Agilis hozzáállás

Előnyt jelent

• Német nyelvtudás
• Szakirányú diploma

Szükséges nyelvtudás

Erős angol nyelvtudás, szóban és írásban

Amit a megbízónk kínál

• Biztos háttér, dinamikusan fejlődő csapat
• Előrelépési lehetőség
• Kötetlen munkarend
• "A" kategóriás, modern irodaház
• Nyelvtanfolyamok (angol/német)
• Konferenciák, tréning lehetőségek
• Változatos feladatok
• Teljesítmény alapú bónusz
• Kávé, tea, és gyümölcsnapok

Szükséges dokumentumok

Szakmai önéletrajz