Iratkozz fel hírlevelünkre!

Beágyazott C fejlesztő - IoT - Okos megoldás
Budapest, 11. kerület

/* Svájci cég - Motivált csapat - IoT termékfejlesztés - STM32 - Német nyelvhasználat */

Nyugat-európai, sikeres cég budapesti csapatába keresünk tapasztalt beágyazott C fejlesztő kollegát. A cég termékvonalának fejlesztésében vehetsz részt náluk, egy motivált csapat tagjaként.

Ha szeretnél kulcs fontosságú szereplő lenni egy stabilan növekvő cégben, jelentkezz most!

Munkaköröd az alábbiakból fog állni:

• Beágyazott rendszerek tervezése
• STM32 mikrokontrollerek programozása C / C++ nyelven
• Szoftverfejlesztő csapat támogatása
• Projektek menedzsmentje az ötlettől a megvalósításig
• A nemzetközi értékesítési, gyártási, installációs csapat szakmai támogatása
• Ügyfelekkel való kommunikáció angol és német nyelven műszaki kérdésekben

Kulcs kompetenciák

• Villamosmérnök végzettség
• Legalább 5 év beágyazott C/C++ fejlesztői tapasztalat
• FreeRTOS, vagy más beágyazott operációs rendszer magabiztos ismerete
• Jártasság a beágyazott rendszerek debuggolásában, tesztelésében
• Angol és német nyelvtudás

Elvárt softskillek:
• Szakmai elhivatottság
• Pozitív szemlélet
• Proaktiv munkavégzés
• Fejlődésre való nyitottság

• STM mikrokontrollerek programozásában szerzett tapasztalat
• Különböző vezeték nélküli protokollok ismerete (Bluetooth, WiFi, LoRa, Zigbee)
• Alap hardverfejlesztői szaktudás
• Szoftverfejlesztői alapok (C#, .NET, Azure)
• Projektmenedzsment tapasztalata

Szükséges nyelvtudás

Társalgási szintű angol és német nyelvtudás

Amit a megbízónk kínál

• A cég sikereiben való részvétel
• Modern technológiák használata
• Rugalmas munkaidő, opcionális home office lehetőség
• Magasan képzett, nyitott gondolkodású, fiatal csapat, jófej kollégák
• Saját ötletek megvalósítása - részvétel az egész termékfejlesztési ciklusban
• Lehetőség az egészségügy támogatására a cég termékének segítségével
• Nemzetközi csapatépítő programok
• Éves bónusz

Szükséges dokumentumok

Szakmai önéletrajz