Iratkozz fel hírlevelünkre!

Beágyazott C fejlesztő - Autóipar
Budapest

/* Innovatív környezet || Új technológiák || Hosszútávú projektek || Kiváló szaktudású csapat */

Magyar tulajdonú, 2004 óta működő, 60 fős céghez keresünk beágyazott C fejlesztő kollégát. A főként autóipari projektekkel foglalkozó cég beágyazott rendszerekben szerzett több éves tapasztalattal keres új kollegákat szakértői csapatába. Náluk lehetőséged nyílik megismerni a legújabb technológiákat, részt vehetsz prototípus fejlesztésekben, és közelebbről megismerheted a munkát a legnagyobb hazai vállalatoknál.

Feladatok:
• Autók kommunikációs hálózatának és / vagy hajtástechnikai rendszerének fejlesztésében, tesztelésében való részvétel
• Részvétel a projekt teljes életciklusában: tervezés, fejlesztés, tesztelés, telepítés
• Meglévő szoftverek továbbfejlesztése
• Új technológiák kipróbálása
• Demo, prototípus készülékek fejlesztése

• Műszaki területen szerzett BSc/MSc villamosmérnöki, vagy mechatronikai mérnöki diploma
• Legalább 2-3 éves beágyazott rendszerek fejlesztésében, vagy terméktámogatásában szerzett tapasztalat
• C (vagy C++) nyelv készségszintű ismerete
• Verziókövető rendszer ismerete (GIT)
• Jártasság áramkörök élesztésében, bemérésében
• Elektronikai mérőeszközök ismerete
(oszcilloszkóp, jelanalizátor)

Előnyt jelent

• CANBUS, ISOBUS ismeretek
• Raspberry Pi, NXP, MicroChip, STM boardok ismerete

Szükséges Softskillek:
• Fejlett problémamegoldó és együttműködő képesség
• Csapatjátékos, kreatív, motivált, elhivatott, önálló munkavégzésre képes személyiség
• Nyitottság új ismeretek elsajátítására

Szükséges nyelvtudás

Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Munkavégzés helye

Budapest

Amit a megbízónk kínál

• Dinamikus és innovatív környezetben való munkavégzés
• Több munkakör, több cég megismerésének lehetősége
• Szakmai fejlődési lehetőség, képzési programok
• Piacképes juttatási csomag
• Jó szakmai közösség
• 13. havi fizetés

Szükséges dokumentumok

Szakmai önéletrajz