Iratkozz fel hírlevelünkre!

Szenior Hardver Fejlesztő - Infotainment rendszer - Érd
Érd

/* Nemzetközi projektek || Barátságos munkakörnyezet || Cafetéria || Rugalmas munkaidő || Stabil háttér */

Partnerünk közel 20 éve van jelen a hazai és nemzetközi piacon is.
A vezeték nélküli rendszerek vezető fejlesztőjeként igyekszik a legmodernebb szolgáltatásokat nyújtani az ügyfelei számára.
5 fős magyarországi csapatukba keresnek angolul jól beszélő, hardverfejlesztő kollegát.

Feladatok:
• Kapcsolási rajzok tervezése beágyazott rendszerekhez
• Nyomtatott áramkör tervezés
• Áramkör szimuláció, és validálás
• Prototípus áramkörök összeszerelése
• Műszaki dokumentáció készítés

• Legalább 4-5 éves tapasztalat beágyazott rendszerek hardverfejlesztésében
• Felületszerelt alkatrészekkel, PCB technológiával kapcsolatos tapasztalat
• Különböző mérési eszközök, analizátorok ismerete (oszcilloszkóp, spektrum-, és hálózati analizátorok)

Előnyt jelent

• Altium Designer ismerete
• Sorozatgyártásra való előkészületben szerzett tapasztalat
• Rádiófrekvenciás technológiák ismerete
• Nagysebességű digitális NYÁK-ok tervezése
• Autóipari szabványok ismerete
• Német nyelvtudás

Erős középfokú angol nyelvtudás - írásban és szóban egyaránt

Munkavégzés helye

Érd

Amit a megbízónk kínál

• Nemzetközi autóipari projektekben való részvétel
• Külföldi kiküldetési lehetőség
• Családias, jó hangulatú csapat
• Stabil háttér
• Cafetéria, bónusz jutattások
• Utazási támogatás
• Nyelvtanfolyamok biztosítása
• Szakmai képzések

Szükséges dokumentumok

Szakmai önéletrajz