Iratkozz fel hírlevelünkre!

Beágyazott Linux fejlesztő - Vezeték nélküli rendszerek
Dél-Budapest vonzáskörzet

/* Nemzetközi projektek || Barátságos munkakörnyezet || Cafetéria || Rugalmas munkaidő || Stabil háttér */

Szeretnél távol a város zajától, nyugodt környezetben dolgozni? Érdekelnek a vezeték nélküli rendszerek?

20 éves múlttal rendelkező partnerünk a vezeték nélküli rendszerek vezető fejlesztője.
Magyarországi csapatukba keresünk most angolul jól beszélő, beágyazott Linux fejlesztő kollegát, routerek, infotainment rendszerek és egyéb autóipari, vezetéknélküli megoldások fejlesztésére.

Az új kolléga feladatai lesznek:

• Linux alapú rendszerek továbbfejlesztése, és új platformok létrehozása
• Szoftvercsomagok fejlesztése, és 3rd party csomagok integrálása
• Szükséges hardver modulok konfigurálása (Modem, WIFI, GPS, CAN, Bluetooth,..)

Kulcs kompetenciák

• Beágyazott területen szerzett minimum 3 éves tapasztalat
• Linux alapú rendszerek és beágyazott rendszerek ismerete
• C, és Shell (script) nyelvek magasfokú ismerete
• Build rendszerek (Yocto), és verziókövető rendszerek ismerete (SVN, Git)
• Agilis szoftverfejlesztés ismerete (Scrum, Kanban)
• TCP/IP hálózatok ismerete (protokollok, routing, tűzfalak)
• Felsőfokú műszaki végzettség

Előnyt jelent

• Német nyelvtudás
• C++, Python, Java, C# programozási nyelvek ismerete
• Autóipari kommunikációs hálózatokkal kapcsolatos tapasztalat
• Jogosítvány

Erős középfokú angol nyelvtudás - írásban és szóban egyaránt

Amit a megbízónk kínál

• Nemzetközi autóipari projektekben való részvétel
• Versenyképes fizetés, és utazási támogatás
• Cafetéria rendszer, prémium szerződés
• Nyelvtanfolyamok, képzések
• Családias, jó hangulatú csapat
• Külföldi kiküldetési lehetőség
• Home Office lehetőség - bizonyos projekteken

Szükséges dokumentumok

Szakmai önéletrajz