Iratkozz fel hírlevelünkre!

Beágyazott Linux fejlesztő - Érd
Érd

/* Nemzetközi projektek || Barátságos munkakörnyezet || Cafetéria || Rugalmas munkaidő || Stabil háttér */

Partnerünk közel 20 éve van jelen a hazai és nemzetközi piacon is.
A vezeték nélküli rendszerek vezető fejlesztőjeként igyekszik a legmodernebb szolgáltatásokat nyújtani az ügyfelei számára.
5 fős magyarországi csapatukba keresnek angolul jól beszélő, beágyazott Linux fejlesztő kollegát.

Az új kolléga feladatai lesznek:

• Linux alapú rendszerek továbbfejlesztése, és új platformok létrehozása
• Szoftvercsomagok fejlesztése, 3rd party csomagok integrálása
• Hardver modulok konfigurálása (Modem, WIFI, GPS, CAN, Bluetooth,..)
• Linux alapú rendszerek karbantartása

Kulcs kompetenciák

• Beágyazott területen szerzett 3-5 éves tapasztalat
• Felsőfokú műszaki végzettség
• Linux alapú rendszerek és beágyazott rendszerek ismerete
• C, és Shell (script) nyelvek magasfokú ismerete
• Build rendszerek (Yocto), és verziókövető rendszerek ismerete (SVN, Git)
• Agilis szoftverfejlesztés ismerete (Scrum, Kanban)
• TCP/IP hálózatok ismerete (protokollok, routing, tűzfalak)

Előnyt jelent

• Német nyelvtudás
• C++, Python, Java, C# programozási nyelvek ismerete
• Autóipari kommunikációs hálózatokkal kapcsolatos tapasztalat
• Jogosítvány

Erős középfokú angol nyelvtudás - írásban és szóban egyaránt

Munkavégzés helye

Érd

Amit a megbízónk kínál

• Nemzetközi autóipari projektekben való részvétel
• Versenyképes fizetés
• Cafetéria
• Utazási támogatás
• Nyelvtanfolyamok, képzések
• Családias, jóhangulatú csapat
• Külföldi kiküldetési lehetőség
• Home Office lehetőség - bizonyos projekteken

Szükséges dokumentumok

Szakmai önéletrajz