Iratkozz fel hírlevelünkre!

Kövess minket!

Nemzetközi partnerünkhöz keresünk minőségügyi mérnököt legalább egy éves tapasztalattal Esztergomba!
Esztergom

Partnerünk nagy múlttal rendelkező multinacionális vállalat. Fő profilja a járműipari elektronikai csatlakozók gyártása.

A cég nagymértékben támogatja a náluk dolgozó mérnökök szakmai fejlődését.

A munkavégzést utazási támogatással oldják meg, ezért ha rugalmas vagy Budapestről is megoldható a bejárás!

Feladataid lesznek:
• Termelési folyamathoz szükséges dokumentumok kezelése (ellenőrzési tervek, válogatási utasítások, vizuális ábrák PCP készítése)
• Vevői reklamációk kezelése
• Minőségi problémák megoldása
• Részvétel belső auditokon

Szükséges Softskillek:
• Vevő- és eredményorientált szemléletmód
• Dinamikus, rugalmas, terhelhető, jó problémamegoldó személyiség
• Kitűnő kommunikációs képesség
• Gyors és precíz munkavégzés

• Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök, műszaki menedzser, minőségbiztosítási mérnök)
• Legalább 1 éves szakmai tapasztalat
• Excel és outlook alapos ismeretek
• Autóipari szabványismeret
• Minőségbiztosítási technikák gyakorlati ismerete ISO TS 16949
• Autóipari beszállítónál töltött tapasztalat

Szükséges nyelvtudás

Kommunikációs szintű, aktív angol nyelvtudás

Munkavégzés helye

Esztergom

Amit a megbízónk kínál

• Éves bónusz
• 13. havi fizetés
• Melegétkezési támogatás
• Napi bejárás támogatás

Szükséges dokumentumok

Szakmai önéletrajz