Iratkozz fel hírlevelünkre!

Kövess minket!

Gépészmérnök vagy, vezetői tapasztalattal? Kiválóan beszélsz angolul? Érdekel az erőművek világa? Íme egy Site Manager pozíció!
Külföld / világszerte (projektek között rendszeres pihenőidőt biztosítunk Magyarországon)

A cég a világ vezetői technológiai vállalatai között van jelen. Több mint 130 éves múltra tekint vissza munkássága, amit Magyarországon folytat. A mai napig meghatározó szerepe van a fejlődésben és modernizációban. Magyarországon jelenleg közel 3000 embert foglalkoztat különböző mérnöki tevékenységekkel.

A cég lehetővé teszi dolgozói számára, hogy a jövő építésén és fejlődésén dolgozzanak, ehhez magasfokú támogatást nyújt mindenki számára.

A munka elvégzéséhez a cég tanulmányi szerződést köt a senior szintű kollégákkal is, akik cégspecifikus képzést kapnak.

Vezetőként a feladataid lesznek:

• Az erőművek gépészeti telepítésének, szerelésének megszervezése és felügyelete
• A partnerekkel való kapcsolattartás és szakmai irányítás (akár 20-30 fő)
• Dokumentáció napra készen tartása és vezetése a nemzetközi sztenderdeknek megfelelően
• Kockázatértékelések és módszer nyilatkozatok felülvizsgálata
• Az építkezésen lévő kollégák irányítása
• Szerelési, telepítési határidők betartása, beszámolók, dokumentációk készítése
• A rendszerek átadása az üzembehelyező csapatnak

Szükséges softskillek:
• Együttműködő, önálló, minőségorientált személyiség
• Csapatjátékos hozzáállás, kiváló alkalmazkodóképesség
• Jó döntési és irányítási képesség
• Határozottság, terhelhetőség
• Nyitottság más kultúrák felé
• Oktatásban, tudás-átadásban alkalmazható kompetenciák

Kulcs kompetenciák

• Gépészmérnöki felsőfokú végzettség
• 3-10 éves gépészeti építésvezetésben szerzett munkatapasztalat
• Fővállalkozói tapasztalat, alvállalkozók koordinálásban szerzett gyakorlat
• Rugalmasság: folyamatos részvétel általában 9-16 hónapos vagy hosszabb külföldi projekteken (világszerte),
• MS Office magas szintű ismerete
• Nemzetközi projektmenedzseri tapasztalat

Előnyt jelent

• Külföldi munkatapasztalat,
• Erőművek építésénél szerzett tapasztalat
• Olajfinomítók építésénél szerzett tapasztalat
• Több nyelv ismerete pl.: arab, spanyol, német

Folyékony angol nyelvtudás, további nyelvismeret előnyt jelent

Amit a megbízónk kínál

• Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
• Teljesítményt elismerő jövedelemcsomag, utazás, szállás, biztosítás, napidíj a külföldi kiküldetések alatt.
• Hazautak finanszírozása
• Versenyképes cafetéria csomag a munkakezdés napjától
• Hűségpénz

Szükséges dokumentumok

Fényképes önéletrajz és motivációs levél