Iratkozz fel hírlevelünkre!

Kövess minket!

Németországi munkavégzésre keresünk Design Engineer munkatársat!
Németország, Ulm

3D építőipari szoftverek fejlesztésében piacvezető, skandináv tulajdonú építőipari vállalat keres németországi munkavégzésre Design Engineer munkatársat alumínium profil gyártási területre.

Feladatok

• Alumínium profil tervezési feladatok CAD-szoftverrel (2D, 3D-ben), adatbázisok használatával
• A projekt műszaki koordinálása, monitorozása, a pre sales-től az utókövetésig, workshopok tartása
• A tesztminták összeszerelésének és tesztelésének támogatása
• Epületfizikai, hőtechnikai számítások, statikai előméretezés készítése és egyéb műszaki információk gyűjtése a projekttel kapcsolatban
• Költségszámítások és árajánlatok készítése
• Projektdokumentáció készítése
• Műszaki tanácsadás az ügyfelek részére, értékesítés támogatás a vásárokon, rendezvényeken.

Kulcs kompetenciák

• Építőmérnök, építészmérnök vagy gépészmérnök diploma
• Alumínium homlokzat tervezési tapasztalat
• Autocad rajzolási gyakorlat
• MS Office ismeretek
• Önállóság, precizitás, kreativitás
• Rugalmasság, agilitás

Szükséges nyelvtudás

• Jó angol nyelvtudás

Amit a megbízónk kínál

• Stabil cég nyújtotta biztos háttér
• Kiváló munkafeltételek, kellemes munkakörnyezet
• Cafetéria
• 13. havi fizetés
• Karácsonyi juttatás
• Egészségpénztár
• Önkéntes nyugdíjpénztár lehetősége

Szükséges dokumentumok

Fényképes szakmai önéletrajz