Iratkozz fel hírlevelünkre!

Kövess minket!

Építőipari 3D szoftver termékmodell tervezésére keresünk fejlesztőt Óbudára!
Budapest 3. kerület

Izgalmas kihivásokkal teli munkára vágysz C# területen? Próbáld ki magad ügyfelünknél! Vegyél részt egy egyedi, future-proof szakterületi platform fejlesztésének korai fázisában!

A cég:
3D építőipari szoftverek fejlesztésében piacvezető alumíniumipari cégcsoporthoz keresünk C# fejlesztőt. Hosszú távú cél, hogy a megrendelők a legversenyképesebb alumíniumipari szoftvert kapják. Ennek érdekében a legmodernebb .NET eszközöket használják.

Feladat:
• Ablakok, ajtók, függönyfalak és egyéb építészeti alumínium termékrendszerek, valamint azok összefüggéseinek megadása és karbantartása CAD-es rajzolással valamint szoftverfejlesztési eszközökkel.
• Prototípusok készítése, külföldi munkatársak betanulásának támogatása.
• Folyamatos együttműködés a fejlesztőcsapattal.
• Lehetőséged van a termékrendszerekkel kapcsolatos szoftverfejlesztési problémákban való elmélyülésre.

Szükséges softskill:
• Elhivatott szoftverfejlesztő
• Kreativitás, kimagasló problémamegoldó és algoritmizálási készség
• Objektum-orientált szemlélet, törekvés a kód karbantarthatóságára
• Proaktivitás, megbízható munkavégzés önállóan és csapatban
• Jó absztrakciós készség, analitikus gondolkodás, igényes munkavégzés, térlátás

• Minimum BSC szintű villamosmérnök/gépészmérnöki/ építő- építészmérnöki végzettség, vagy folyamatban lévő tanulmányok.
• Egyszerű programozási ismeretek (pl. C#, JavaScript, Python, Ruby, ArchiCAD GDL, Visual Basic vagy más programnyelv)
• CAD rendszerek ismerete
• Építőipari, vagy építészeti ismeretek, tapasztalatok
• Építészeti rajzok, metszetek olvasása
• Épületszerkezetek ismerete, ill. gyors megértése

Előnyt jelent

• BME, ELTE, ÓBUDAI EGYETEMEN szerzett diploma előny
• Metaprogramming, kódgenerálás szakterületi modell alapján (Roslyn)
• 2D/3D grafikai algoritmusok, toolok
• WPF, MVVM, IoC, Xamarin, MonoGame, HTML5/WebGl, SignalR, TypeScript, AutoCAD DWG, Revit API

Szükséges nyelvtudás

• Angol nyelv aktív használata szóban és írásban

• Egyedi, future-proof szakterületi platform fejlesztésének korai fázisában való részvétel
• Agilis, bővülő, fiatal csapat
• Folyamatos szakmai fejlődés
• Nemzetközi munkakapcsolatok, utazási lehetőség
• Cafetéria, bónuszok
• Kreatív, változatos feladatok
• Lehetőség a szoftverfejlesztés elsajátítására modern eszközökkel és platformokon
(C#, .NET, később mobil és/vagy webes projektek)

Szükséges dokumentumok

Fényképes szakmai önéletrajz