Iratkozz fel hírlevelünkre!

Adminisztrációs Vezető - Nemzetközi környezet
Budapest, 11.kerület
Sajnos ezt a pozíciót már betöltötték, kérlek nézz körül az aktuális állásajánlatok között.

/* Stabil céges háttér - Összetartó közösség - Változatos feladatok */

Partnerünk globálisan piacvezető szerepkört tölt be repülésszimulációs területen. Stabil hátterű, dinamikusan fejlődő cégként keresnek Adminisztrációs Vezetőt.

Munkaköröd az alábbiakból fog állni:
Pénzügyi adminisztráció:
• Havi, negyedéves és éves jelentések készítése
• Előrejelzések és költségvetések elkészítése
• Készpénzkezelés előkészítése beleértve a vevők igényeinek, szállítói tartozások kezelése
• Jelentés menedzsmentnek és a regionális pénzügyi csoportnak

HR adminisztráció:
• Foglalkoztatási nyilvántartások elkészítése: beléptetés, átruházás, előléptetések és felmondások
• Havi bérszámfejtés készítése
• HR policy betartatása az új és meglévő alkalmazottak körében
• Jelentés készítése a vezetőségnek és a regionális HR-csoportnak
• Általános adminisztratív feladatok, ideértve az: irodai tevékenységek összehangolása, irodaszerek rendelése, céges utazások szervezése és költségtérítési igények előkészítése

Kulcs kompetenciák

• HR controlling és pénzügyi területen szerzett tapasztalat
• Hatékony adatkezelés az MS Excel segítségével
• Bérszámfejtésben szerzett tapasztalat

Szükséges softskillek:
• Független, önbizalmas és eredményorientált munkastílus
• Kiemelkedő kommunikációs és interperszonális képességek

Előnyt jelent

• Nemzetközi környezetben szerzett tapasztalat
• SAP ismerete

Szükséges nyelvtudás

Angol középfok szóban és írásban

Amit a megbízónk kínál

• Zöldövezeti irodaház, kilátás a városra
• Változatos feladatok
• Barátságos, összetartó csapat
• Rendszeres csapatépítők (síelés, biciklitúrák, gokart, stb.)

Szükséges dokumentumok

Szakmai önéletrajz