Könyvelőt keresünk nemzetközi környezetbe (GAAP, IFRS) - 2 éves határozott időtartamra, kiemelt bérezéssel!
Budapest, 11. kerület
Sajnos ezt a pozíciót már betöltötték, kérlek nézz körül az aktuális állásajánlatok között.

/* Nemzetközi ügyfélkör || Stabil céges háttér || Felelősségteljes pozíció || IT szektor */

Szeretnél egy kiváló multinacionális cégben fejlődni, használni az angolt? Van már legalább 2 év pénzügyi és számviteli tapasztalatod? Képes vagy önállóan dolgozni?

Te vagy, akit keresünk!

Ha érdekesnek találod a feladatokat és szeretnél egy stabil hátterű, budai zöldövezetben található szoftverfejlesztő cégnél dolgozni, ne habozz, küldd el jelentkezésedet!

Könyvelőként munkádat pénzügyi-számviteli munkatárs és kontroller segíti.

Feladatok:
• Folyamatos elszámolás (helyi GAAP és IFRS szabályozás)
• Árbevétel, tárgyi eszközök és vállalatközi egyeztetések folyamatának felügyelete és végrehajtása
• Fizetési műveletek feldolgozása és a fizetési ciklusok összehangolása
• Havi, negyedéves és éves zárások végrehajtása a beszámolási igény figyelembevételével (helyi GAAP és IFRS)
• ÁFA és egyéb adóbevallások előkészítése és áttekintése
• Kapcsolattartás a belső és külső auditorokkal, pénzügyi szolgáltatókkal
• A pénzügyi funkciók és folyamatok irányítása
• SOX-megfelelés és a vállalati belső ellenőrzési politikák betartása
• Napi és havi jelentések készítése a vezetés számára
• A költségvetési és az előrejelzési folyamatok támogatása.

Kulcs kompetenciák

• Gazdasági végzettség
• Minimum 2 év pénzügyi és számviteli területen szerzett nagyvállalati tapasztalat
• MS Office felhasználói szintű ismerete

Szükséges softskillek:

• Önálló munkavégzés
• Jó kommunikációs készség
• Proaktivitás

Előnyt jelent

• Számviteli képesítés (CPA, CFA)
• Navision vállalatirányítási rendszer ismerete

Szükséges nyelvtudás

Folyékony angol nyelvtudás

Amit a megbízónk kínál

• Támogató, dinamikus csapat
• Barátságos vállalati kultúra
• Vonzó bér
• Budai, zöldövezeti munkahely, gyönyörű kilátással a városra
• Kiváló globális karrierlehetőségek egy nemzetközi, növekedés-orientált vállalaton belül

Szükséges dokumentumok

Szakmai önéletrajz